Zalim İstanbul 16.Bölüm

Zalim İstanbul 16.Bölüm

Zalim İstanbul 16. Bölüm izle! Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’da Kanal D’de! Zalim İstanbul 16. Bölüm Fragmanı 2 yayında! Nedim’i görmeye gelen şahıs kim?

Fragmanı

Zalim İstanbul 16.Bölüm Fragmanı izle

Ceren’in bebeğine meydana getirilen babalık testi herkesi sıkıntılı bir durumun içine sokar. Bilhassa de Cenk başına geleceklerden dolayı tedirgindir. Seher ve Agah’ın içi huzursuzdur. İkisi de içten içe çıkacak sonucu tahmin etmelerine karşın itiraf etmek istemezler.

Nedim’in sağlığı her geçen gün ilerleme kaydeder. Uygulanan tedavide Nedim’in hayatına tesir eden insanların fotoğrafları gösterilir. Nedim’in bu fotoğraflara verdiği tepkiler Karaçay Köşkü için dönüm noktası olacaktır.  Öte taraftan Cemre ve Agah bir yüzleşme yaşar. 

Nedim’i görmek isteyen bir şahıs vardır. Bu Nedim’i şaşırtır. Nedim’i görmeye gelen şahıs kim?

Zalim İstanbul Yeni Bölüm Ne zaman?

Zalim İstanbul Dizisi hangi kanalda yayınlanmakta? Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’da Kanal D’de!

Reklamsız izle

Zalim İstanbul Dizisi son bölümü TV’de yayınlandıktan sonra resmi youtube ve Kanal D web sitesi üzerinden yayınlanmakta. Sizlerde Zalim İstanbul 16.Bölüm Tek parça Full hd kalitesinde televizyondan hemen sonra web siteleri üzerinden izleyebilirsiniz. Resmi hesapları takip ederek diziyi digital ortamda reklamsız seyredebilirsiniz.

İzleyici Yorumları

Zalim İstanbul 16.Bölüm yorumları sosyal medya hesapları ve sitemize gelen yorumları burada takip edebilirsiniz. Sizlerde bölüm hakkında düşünce ve görüşlerinizi eleştirilerinizi yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir