Yeni Hayat Dizisi Fragman Konusu ve Oyuncuları

Yeni Hayat dizisi çok yakında izleyici ile buluşacak. Kanal D ekranında yayınlanacak olan Yeni Hayat’ın konusu da şimdiden merak konusu olmakta.Yayınlanan fragmanları ile izleyenleri çok heyecanlandıran Yeni Hayat dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Yeni Hayat dizisi televizyon izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanmakta. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanı ile dizi severler tarafından büyük ilgi topladı. Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk başrollerini paylaştığı dizinin senaryosunu Elif Usman Ergüden’in yazmıştır.
Kanal D’de yeni bir dizi başlıyor. Yeni Hayat çok yakında izleyici ile buluşacak. Yayınlanan fragmanları ile dikkatleri üzerine çeken dizinin konusu baya ilgi çekici. Güçlü oyuncu kadrosu ile de adından sıkça söz ettiren Yeni Hayat dizisi ile ilgili detayları makalemizde derledik.
Özel Kuvvetlerden ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkan bir iş fırsatıyla başlıyor olan her şey. Adem’in, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aileye yeni bir hayatın kapıları aralanıyor. Adem’in tek yapması gereken tek amacı , zengin ve güçlü bir iş adamı olan Timur’un genç karısı Yasemin’i korumak Eski bir bordo bereli olan Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibi. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem’in iş teklifini kabul etmesiyle, o ve ailesi, yabancısı oldukları, bambaşka bir dünyanın içine adım atmaktadırlar.

Bambaşka dünyaların insanları olan ve taban tabana zıt amaçları çatışan Adem ve Yasemin, başlangıçta nefretle yaklaşırlar birbirlerine.E zaten en büyük aşklar nefret ile başlar demişler,
Bu nefretin büyük, tutkulu bir aşka dönüşmesi ise asıl kötü sürpriz olur ikisi için. İmkânsız bir aşk bu aslında. Bir araya gelmeleri demek, bir yanda bir yuvayı yıkmak, diğer yanda zalim ve güçlü bir adamın tüm öfkesini üzerlerine çekmek demek. Ama aşk imkansızlıklarla beslenen bir duygu değilmidir zaten. Adem ve Yasemin, tüm uğraşlarına rağmen aşka yenik düşmekten kurtulamayacaklar. Adem’in karısı Nevin ise, kocasını kaybetmemek, ailesini korumak için ne kadar ileri gidebileceğini keşfetmek zorunda kalır. Adem ile Yasemin’in sınavı aşkken, Nevin ile Timur’un sınavı ihanet olacak.
Hayat sınavlarla doludur zaten; karakterlerimiz de bu hikâye boyunca birbirlerinden sakladıkları sırlarla, yalanlarla, ihanetle, aşkla ve nefretle sınanacaklar hem kendilerinin hem de en yakınlarının aslında sandıkları kişi olmadığını anlayacak, gerçekte kim olduklarını, hayattan ne istediklerini sorgulayacak, değişecek ve sonunda acı yollarla da olsa, birbirlerini de kendilerini de daha iyi tanıyacaklar, gerçek benliklerini bulacaklardır.
Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan’ın yapımcılığında olan diziden bir tanıtım daha yayınlandı.
YENİ HAYAT DİZİSİ OYUNCULARI
Sevilen isimlerin yer aldığı Yeni Hayat dizisinin başrollerin de Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk yer alıyor. Ayrıca, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nisa Sofya Aksongur, Devrim Nas, Aziz Caner İnan, Nebil Sayın, Furkan Kalabalık dizinin oyuncu kadrosunda.

Yeni Hayat Dizisinin Fragmanını Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=rouVFdFFc-g

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir