Yaparsın Aşkım 25 Ağustos Pazar 162. bölümde kıyasıya rekabet!

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca meşhur format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isminde yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” coşku dolu 162. bölümüyle 25 Ağustos Pazar saat 20.00’de gene rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“PROFİLO DAYANIKLILIK OYUNU ÇAMAŞIR ASMA” adlı birinci oyunda yarışmacılar 12 parça çamaşırı en kısa sürede asmaya çalışacaklar.

“BAŞIMIN TACI” adlı ikinci oyunda erkekler eşlerini omuzlarında taşıyacaklar, 90 saniye içinde iddia edilen sayı kadar oturup kalkmayı deneyecekler.

“ŞARAPOVA” adlı üçüncü oyunda eşler tenis toplarını 5 metre mesafedeki kovaya atmaya çalışacaklar.

“VÜCUT VÜCUDA GOL” adlı yeni final oyununda ise yarışmacılar göğüs göğüse vererek, aralarına bir futbol topu alacak ve parkur içinde topu yere düşürmeden ve topu ellemeden kalenin önüne kadar taşıyacaklar.

Yarışmacılar, 120 saniye içinde eşlerinin iddiaa etmiş olduğu oranda topu taşıyabilme mevzusunda kıyasıya yarışacaklar.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük savaşım verdiği, bayanların masada eşlerini çekiştirdiği, adamların ise kavanozda şaşkınlıklar içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, gene yüksek oranda coşku ve eğlence içeren 162. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 25 Ağustos Pazar saat 20.00’de FOX’ta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir