Tutunamayanlar Tarık Kimdir

Tutunamayanlar Tarık Kimdir? Doğu Demirkol Kimdir?

Tutunamayanlar Tarık Kimdir? Doğu Demirkol’un Bilinmeyenleri Yaşı Sevgilisi Tutunamayanlar dizisi 7 ocak salı günü 20:00 da Trt 1 ekranlarında seyircisi karşısında olacak. Bir çok izleyici Tutunamayanlar dizisinde Doğu Demirkol’u izlemeye doyamayacak. Ciddi aşama de gülünç ve izlenme zevki yüksek bir dizi ile seyirci karşısına çıkacak Doğu Demirkol ilk kere bir projede başrol de yer alacak. Bir çok birey Doğu Demirkol’u tanısa da eminim ki Türkiye’de ki izleyicilerin bir çoğu Doğu Demirkol’u Tutunamayanlar dizisinde tanıyacak ve çok sevecek.

Doğu Demirkol’un Hakkında Bilinmeyenler

aslına bakarsak bir zamanlar Afyon’da yetenek Sizsiniz’e katılmıştı Doğu Demirkol. Babasının bir genel cerrah bulunduğunu kendisinin Ales’ten 95 almış olduğunu ve Bilgisayar Mühendisliği okuduğunu söylemiş seyirci ise Doğu’yu sahnede iken yuhlamıştı. Çünkü onun kendilerini aşağıladığını düşünmüş sonucunda da kabiliyet Sizsiniz’de Standup Show’u bitmeyen tek yarışmacı olmuştu.

İşte o Doğu Demirkol 2020 de Türkiye’nin en önemli dizilerinden birinde yine Türkiye’nin en önemli hanım başrollerinden Ece Çeşmioğlu ile güldürü dizisi meydana getirecek ve ilk bölümde izleyicinin göreceği üzere son yılların en başarılı işlerinden biri olacak. Peki gerçekte kimdir bu Doğu Demirkol efsanesi. Doğu Demirkol deyince aslında izleyici onu İbrahim Büyükak’ın yeni vizyona giren filmi Bayi Toplantısında görecek ve çok sevecekti; ancak bayi Toplantısı filmi yayınlanmadan Tutunamayanlar dizisi yayına alındı.

Doğu Demirkol Kimdir?

6 Eylül 1985 de Ankara’da doğan Doğu Demirkol 35 yaşındadır. Doğu Demirkol yetenek Sizsiniz’de yuhalandı çünkü orada kabiliyet avcısı yoktu jüri de futbolcu vardı; ancak BKM Film şu demek oluyor ki gerçek yetenek avcıları Doğu Demirkol’u kabiliyet Sizsiniz de gördü ve ona Açık Mikrofon adıyla gösteriler yaptırdı.

Peki gerçekte kimdir bu Doğu Demirkol efsanesi. Doğu Demirkol deyince aslında izleyici onu İbrahim Büyükak’ın yeni filmi Bayi Toplantısında görecek ve çok sevecekti; ancak bayi Toplantısı filmi yayınlanmadan Tutunamayanlar dizisi yayına alındı.

Doğu Demirkol Kimdir?

6 Eylül 1985 de Ankara’da doğan Doğu Demirkol 35 yaşındadır. Doğu Demirkol Yetenek Sizsiniz’de yuhalandı çünkü orada yetenek avcısı yoktu jüri de futbolcu vardı; ancak BKM Film yani gerçek yetenek avcıları Doğu Demirkol’u Yetenek Sizsiniz de gördü ve ona Açık Mikrofon adıyla gösteriler yaptırdı.

https://www.youtube.com/watch?v=DT5V2tYuvS0
Doğu Demirkol Güldür Güldür Stand Up Gösterisi

Doğu Demirkol’un başarılı gösterilerini izleyen Nuri Bilge Ceylan onu Ahlat Ağacı filminde Sinan karakteri ile başrolde oynattı yine 2018 de Ölümlü Dünya filminde de Ali Atay ona şans verdi.

Ortaokulu Amasya’da, liseyi yatılı olarak Ankara’da okuyan Doğu Demirkol’un ailesi gerçekten hep eğitimli insanlardan oluşmak. Doğu Demirkol’un annesi avukat babası doktor, anneannesi de öğretmen, anneannemin annesi de Cumhuriyet tarihinin ilk kadın okul müdürüdür.

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Doğu Demirkol mühendislik değil Stand Uup yapmak istiyordu ailesi ise hep Bilgisayar Mühendisliği yapacağını düşünüyordu; ancak Doğu Demirkol ortaokuldan beri stand-up metinleri yazıyordu ve Yetenek Sizsiniz de yuhalandı bunun sonucunda Nuri Bilge Ceylan onu fark etmiş ve oyunculuk hayatı da böyle başlamış. Ahlat Ağacı’ndan sonra yaptığı Stand Up gösterileri hep kapalı gişe oynamış.

Doğu Demirkol üstün zekalı bir insan. Bu nedenle de ilerleyen yılların yeni Cem Yılmaz’ı olma potansiyeline sahip; çünkü komedi zeka işi. Doğu Demirkol 2 kere Güldür Güldür Show da yer almış ve gösteri yapmıştır.

Doğu Demirkol’un bilinen bir tiyatro ve oyunculuk eğitimi yoktur.

Doğu Demirkol Kaç Yaşında?

6 Eylül 1985 doğumlu olan Doğu Demirkol 35 yaşının içinde.

Doğu Demirkol’un Sevgilisi Kim?

Doğu Demirkol’un bilinen bir sevgilisi yok

Doğu Demirkol’un Boyu Kilosu?

Doğu Demirkol 1.82 m boyunda ve 74 kg ağırlığında

Tutunamayanlar Tarık Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Tarık 35 yaşına gelmiş ama hayatında yaralı parmağa işememiş biri. İşe gitmek çalışmak çok ona göre şeyler değil. Annesinin zoru ile iş görüşmelerine gidiyor ama işe hiç kabul edilmiyor; kabul edilmediği gibi her gittiği yerden de kovuluyor. Yine bir iş görüşmesinde İrem ile tanışıyor ve ona aşık oluyor. İrem’i tanıdıkça İrem’in kalbini kazanmak için para kazanması ve zengin olması gerektiğini anlıyor zira İrem’in ailesi eskiden çok zenginmiş ama babası batmış yani İrem zenginlik ile büyümüş.

Kolay para kazanma yöntemlerine bakan Tarık kısa yoldan zengin olmak istiyor derdi para değil İrem. Sonunda parayı her seferinde bulamayan Tarık fark etmese de İrem’in kalbini çaldığını görüyor. İrem’e aşık bir kişi daha var o da Yağız. Tarık zengin olan Yağız’a İrem’i kaptırmamaya kararlı. Yağız da İrem’i almaya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir