Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. bölüm 1. fragmanı

Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. Bölüm

Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. bölüm 1. fragmanı yayınlandı! TRT 1 ekranlarına yayınlanan Tutunamayanlar Dizisi Covid-19 salgını nedeniyle Çevrimiçi bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor.

Tutunamayanlar Çevrimiçi geçen hafta ilk bölümü ile TRT 1 Ekranlarında yayınlandı. Merakla beklenen ikinci bölüm için ilk fragman yayınlandı.

Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. Bölüm Fragmanı

Tutunamayanlar Yeni Bölüm Fragmanı

Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. bölüm yayın tarihi; 28 Nisan Salı günü izleyicilerle TRT1 ekranında saat 21:45’de yayınlanacak. Salı günleri ekrana gelen dizi eğlenceli bölümleri ile uzun zamandır beklenen bir dizi türü olan kara komedi olarak yayınlanmakta.

Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. bölüm konusu; Tarık, sahurda hiçbir şey yememiş, içememiş Ramazan’ın ilk gününde oruç tutmakta zorlanmaktadır. Hayatında ilk kez oruç tutan İrem ise büyük mutluluk ve merak içindedir. Ramazan hakkında sorduğu ilginç sorularla Tarık’ı zorlamaktadır.

Tutunamayanlar Çevrimiçi Bölümleri

İrem’in iş arayışına yardımcı olmak isteyen Tarık, İlhan ve Lütfü’ye danışır. Onların önerdiği işleri beğenmeyen Tarık, evden yapılabilecek farklı işler dener ancak başarılı olamaz. Tarık, online oyun oynayarak internet fenomeni olmaya karar verir.

İlhan ise karantina sürecini tamamlamış, Lütfü’nün balkonuna gelmiştir. Diğer taraftan Lütfü’nün başı İmtiyaz’ın yeni verdiği görevle beladadır.

Yeni bir bölümle Tutunamayanlar Çevrimiçi, 28 Nisan Salı saat 21.30’da TRT 1 ekranlarında!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir