Tutunamayanlar izle

Tutunamayanlar 1.Bölüm

Tutunamayanlar 1.Bölüm TRT 1’in merakla beklenen yeni komedi dizisi Tutunamayanlar, 7 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de yayınlandı.

Tutunamayanlar Dizisi

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur. Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çalışmaya başlar. İrem’in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir.
 
İrem’i etkilemenin yolunun iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün bağnaz ve vizyonsuz İlham Perisi İlhan’la (Zafer Algöz) karşılaşır. İlham Perisi’nin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.

Tutunamayanlar Dizisi yeni Leyla Mecnun Mu?

TRT 1 Ekranlarında salı akşamları yayınlanan yeni dizisi Tutunamayanlar Bölümleri ile online olarak youtube kanalında ve TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Tutunamayanlar 1.Bölüm izle

Tutunamayanlar 1.Bölüm Tek Parça izle

TRT 1 Yeni dizisi Tutunamayanlar izleyicilerin fragmanlar ile oldukça merakla beklediği dizilerden birisi. 1.Bölümü izleyen TRT 1 izleyecilerinden tam not alan dizi Leyla ile Mecnuna benzetildi. Sizlerinde yorumları ve dizi hakkında görüşleriniz varsa bizlere yazabilirsiniz.

2 thoughts on “Tutunamayanlar 1.Bölüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir