Sevgili Geçmiş 2. Bölüm

Sevgili Geçmiş 2. Bölüm

Sevgili Geçmiş 2. Bölüm fragmanı yayında! Sevgili Geçmiş dizisinin yeni kısmı 1 Kasım Cuma akşamı saat 20.00 de STAR TV’de!

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bigün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Fakat düğün gecesi kendilerini asla beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri tabip, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonrasında Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve beraber yaşamaya zorunlu bırakılırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu yükümlülük hali zaman içinde yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır. Aynı çocukluk hatıralarını paylaşmamışlardır, beraber büyümemişlerdir, birbirlerinden fazlaca başka hayatları vardır fakat şimdi aynı kaderi yaşamak zorundadırlar. Bir taraftan önlerine çıkan engellerle savaşım ederler bir taraftan da aşkın ne demek bulunduğunu öğrenirler. Geçmişlerine doğru çıktıkları yolculuktaki ilk adımları anneleri Cahide’yi bulmak olur. Fakat geçmişin kapısını her araladıklarında yeni ve sarsıcı bir gerçekle karşı karşıya gelirler. Aslolan büyük sır yanı başlarında durmaktadır ve gerçek gördüklerinden fazlaca daha başkadır.

Fragmanı izle

Sevgili Geçmiş 2. Bölüm Fragmanı izle

Reklamsız Full HD izle

Star TV ekranlarında yayınlanan yeni Dizi Sevgili Geçmiş reklamsız izlemek için resmi web sitesi ve Star Tv Dizileri için Youtube kanalı üzerinden full hd izleyebilirsiniz. Sevgili geçmiş 2.bölüm tek parça full izleyebilirsiniz.

Dizi günü ve saatinde izleyiciler ile buluşmak için 1 Kasım için gün saymakta.

İzleyici Yorumları

Bölüm hakkında görüşleriniz ve yorumlarınızı sitemiz üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Eleştirilerinizi ve önerileri, dizi hakkında tüm düşüncelerinizi yorum olarak gönderin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir