Sevgili Geçmiş Dizisi

Sevgili Geçmiş 1. bölüm yeni fragmanı yayında! İşte Sevgili Geçmiş dizisi konusu, oyuncuları ve gösterim zamanı

Star TV’nin iddialı dizisi Sevgili Geçmiş’in 1. bölümünden 2. fragman gösterildi. Yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, çekimleri İzmir’de gerçekleşen Sevgili Geçmiş ekrana gelmek için gün sayıyor. Sevgili Geçmiş’in 1. bölüm fragmanına Tekin Malik karakterine yaşam veren Yurdaer Okur damga vurdu. Peki Sevgili Geçmiş dizisi konusu nedir? Ne vakit başlıyor?

Yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, çekimleri İzmir’de gerçekleşen, oyuncu kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un yer almış olduğu Sevgili Geçmiş, ilk bölümüyle 25 Ekim Cuma akşamı Star TV’de olacak.

Merakla beklenen Star TV’nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş’in ilk bölümünde Yurdaer Okur, Tekin Malik karakteri ile ekrana gelecek. Performansı ile göz dolduran, başarı göstermiş oyuncu Okur’un, İpek (Sevda Erginci) ile olduğu olduğu sahnelerde gerilim yükselecek.

SEVGİLİ GEÇMİŞ OYUNCU KADROSU

Sevgili Geçmiş Oyuncu Kadrosu
Sevgili Geçmiş Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, oyuncu kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un yer almış olduğu Sevgili Geçmiş nefes soluğa izlenecek hikayesi ile Startv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

SEVGİLİ GEÇMİŞ’İN KONUSU
Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bigün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Fakat düğün gecesi kendilerini asla beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır.

Biri müzisyen, diğeri tabip, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonrasında Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve beraber yaşamaya zorunlu bırakılırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu yükümlülük hali zaman içinde yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

SEVGİLİ GEÇMİŞ 1.BÖLÜM FRAGMANI

Sizce dizi tutar mı ? Görüşlerinizi yorum olarak iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir