Seni Seviyorum Adamım Oyuncuları Fragman İzle

Biray Dalkıran’ın bu yıl vizyona giren üçüncü filmi olan Seni Seviyorum Adamım,Meleklerin Mucizesi ve Peri masalı’nın ardından yine bir romantizm esintileriyle geldi. Bu kez Kıbrıs’ın esintilerini ekranlarımıza taşıyan bu film, duygusal boyutuyla tansiyonları yükseltti.
Yıllar boyunca müzik yapımcısı olarak çalışan Berk, sektörde yaşadıklarından ötürü mesleğinden çok kötü derecede soğumuş ve Kıbrıs’a yerleşmeye karar vermiştir. Berk’in hayatı, zevkle döşenmiş evi ile ve yaptığı balıkçılık teknesi arasında mekik dokuyarak geçmekte.Öyle ki, vaktini bahçede oturarak geçiren yan komşusuyla asla tek kelime etmez. Ancak tüm bunlar, çocuksu ve neşeli tavırlara sahip Ezel’in hayatına girmesiyle değişir. Uçurumdan denize atlayan Ezel’in hayatını kurtaran Berk, Ezel’in kendisine teşekkür maiyetinde olan ısrarcı tavırlarına maruz kalacak, ardındansa bu ısrarcılığa daha fazla karşı koyamayarak kendisine sempati ile ve de duygusal bir şekilde yaklaşmaya başlayacaktır. Böylelikle izleyici böyle bir aşk’a tandık olacak.
Öncelikle, Kıbrıs’ta geçen Seni Seviyorum Adamım filminin görselliğiyle göz doldurduğunu belirtmekte fayda var. Kışın kuru soğuğuna maruz kaldığımız o günlerde beğenisi yüksek dekorlar arasında uçuşan elbiseleriyle gezen karakterleri izlemek bir nevi yaza olan hasreti artırıp, iç ısıtıcı bir hal aldı.
Bunun yanında Seni Seviyorum Adamım, odağına aldığı “kaybetme korkusu” gibi bu denli önemli bir kavramı, çeşitli felsefi ve psikolojik altyapılarla doldurup sunmak yerine, abartılı dramatik öğeler barındıran diyaloglarla yürütmeye çalışılan bir film. “Kaybetme korkusu”, film boyunca farklı noktalarla o kadar çok tekrar ediliyor ki, bu kez bu düşünce yerini, “her davranışın sebebini buna bağlamak ne kadar doğru” diye sorgulamaya sebep verebiliyor. Zira filmde karşılaşılan her zorluk, yine bu duyguyla örülen dramatik bir ögeyle aşılıyor.
Tüm bunların yanında şunu da belirtmek gerekir ki, filmin yan oyuncuları belki de filmi izlemek için en önemli sebebi oluşturuyor. Zira bu tür rollerine pek alışkın olmadığımız Serhat Özcan,  oyunculuğuyla göz doldururken,Yıldız Kültür ve Ayşen Gruda ise sahnelediği her karede ayrı bir tebessüm yaratıyor.
Sonuç olarak “Seni Seviyorum Adamım”, Kıbrıs’ın göz alıcı manzaraları ve başarılı diğer yani yan oyuncuları ile ilgi çekici noktalar sunmasına karşın, bilindik bir aşk hikayesinin bilindik bir uyarlaması olarak karşımıza çıkmakta.
Ekonomik kriz ile tüm mal varlığını kaybeden Berk Ataman isimli yapımcı yanında çalışan bir arkadaşının
ona attığı kazık ile bütün varlığını kaybedecek kıvama gelir ve kaybeder. Ve böylece elini bütün işlerden çeken yapımcı Berk 13 yıl boyunca kendi dünyasına çekilip yalnız yaşamaya başlar.
Bir gün  kayalıklardan atlayan genç ve güzel bir kız olan Ezel’i görür. Ezel isimli genç ve güzel kız kayalıklardan atlar ve ondan sonra suya düşer. Onu kurtarmak için peşinden Berk atlar ve onu çıkartır. Böylece Berk ile Ezel’in aşkı başlamış olur. aşkın ve müziğin yoğunluğunda geçen filmin konusu böyledir.
Filmin oyuncuları usta isimlerden oluşuyor baş rolleri Barış Kılıç ve Gizem Karaca alıyor. Gizem Karaca adlı oyuncu filmde Ezel isimli karakteri canlandırıyor. Berk Ataman isimli karakteri ise Barış Kılıç canlandırıyor.
Yapım: 2014 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Yönetmen: Biray Dalkıran
Tür: Dram
Oyuncular:Asuman Dabak, Ayşen Gruda,Yıldız Kültür, Gizem Karaca,Serhat Özcan
Senaryo: Gökhan Horzum
Barış Kılıç  ( Berk Ataman )
Gizem Karaca ( Ezel )
Serhat Özcan
Ayşen Gruda
Asuman Dabak

Seni Seviyorum Adamım filminin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir