Sen Çal Kapımı 7.Bölüm İzle

Sen Çal Kapımı dizisi karakterleri ve oyuncu kadrosu ile geçtiğimiz günlerde ilk sınavını verdi. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerin de yer aldığı bu dizide ikili arasında tatlı ve ufak bir rekabet yaşanacak. Sen Çal Kapımı dizisi oyuncuları kimler, dizide hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor ve konusu ne?

Eda Yıldız yani (Hande Erçel) Üniversitede bölüm birincisiyken son senesini yurtdışında okumak istemiştir ve bunun üzere burs kazanmıştır, fakat son anda Eda’nın bursu kesilince hayatı altüst olur, üniversiteden atılıp lise mezunu olarak kalır. Aylar boyunca, kendi bursunu kesen Serkan Bolat’a ulaşmaya çalışır fakat bulamaz ve görüşemez. Halası çiçekçidir ve onun yanında çiçekçilik yapmaya başlar. Bir gün Serkan Bolat’ın konuşma yapacağı yeri öğrenince yüzleşmek için karşısına çıkmak ister ve çıkar.Eda ve Serkan Birbirlerine kelepçeli olarak bir gün geçirmek zorunda kalırlar. Eda’nın fevriliği, birbirlerine duydukları nefret ve aralarındaki bu karşı konulmaz çekim onları baya uzun süre oynamak zorunda kalacakları bir oyuna sürüklemekte.

Hande Erçel (Eda Yıldız) “Hayatı bir mucize gibi yaşamalı” Eda şehirli, modern bir peri kızıdır. Güzel,yetenekli, akıllı,açık sözlüsü ve çok iyi kalplidir. Girdiği her ortama renk getiren,davranışlarıyla,giyim tarzıyla ve yaşam biçimi ile nev-i şahsına münhasır, orijinal bir genç kadındır.Annesiz ve Babasız büyümüştür ve Anne babasının yokluğunu, aile olmanın eksikliğini aşırı sosyal bir çocuk olarak kapatmış olan Eda’nın en büyük tutkusu ise çiçeklerdir. Biraz fevri bir kızdır ve her düşündüğü şeyi söylemeden duramıyor ama girdiği her ortama renk veriyor.
Kerem Bürsin yani (Serkan Bolat)
Karizmatik, yakışıklı ve sert bir adam. Ayrıca bilgili çok iyi eğitimli,ve acımasız bir iş adamı. Babasının olan holdingi büyüterek o başarıdan o başarıya koşmuş. İş dünyasında çok iyi biridir ayrıca iş dünyasını çok iyi bir satranç ustası gibi aleyhine döndürmeyi çok seviyor ve iyi biliyor. Risk almayı sevem biri. Aldığı her kararın arkasında duruyor ve sonuna kadar da gidiyor. Kendi işi ve başarısı dışında hiçbir motivasyonu yok. Aslında takıntılı birisi yani kaybetmemeye takıntılı ve o yüzden sevmekten de içten içe korkmakta.
Bige Önal yani (Selin Atakan) Selin Serkan’ın çocukluk arkadaşıdır. Düzenli,başarılı ve çok akıllı bir kadın. Serkan’ın babası ile Selin’in babası holdingte yarı yarıya ortaklar. Zengin,eğitimli ve iyi bir ailenin tek çocuğu. Selin Serkan’ı en iyi tanıyan kişidir. O da Serkan’ın izin verdiği kadar diyelim.
Neslihan Yeldan yani (Aydan Bolat) Serkan’ın annesidir. Köklü ve çok önemli bir ailenin tek kızıdır.. Alptekin Bey ile evden kaçarak evlenmiş. Ama birbirini tutkuyla seven bu çiftin ilişkileri paramparça olmuş.
Etrafındaki her şeyi kontrol etmek isteyen Kimseyi ve hiçbir şeyi beğenmeyen bir kadın. Agorafobisi ye sahip. Ama özellikle şoförü Seyit sayesinde, sosyetik dünyada ne var ne yok olan biten her şeyden haberi var.
Melisa Döngel yani (Ceren Başar) Nam-ı diğer Cer diyelim. Eda’nın üniversiteden arkadaşı.Akıllı, güzel,başarılı ve şık. Babası,annesi amcası dedesi ağabeyi hepsi avukatlar. Geri kalanlar da hakim ve savcı. Ceren de şöyle diyelim tahmin edileceği gibi ailesinin yoğun baskısı altında hukuk okumuş. Oysa Ceren’in tek hayali ayakkabı tasarımcısı olmaktı. Ayakkabılara çok düşkün bir kız.
Evrim Doğan yani (Ayfer Yıldız) Eda’nın tek kişilik ailesi diyelim.Eda’nın Halası.Pratik zekalı, çok becerikli, tuttuğunu koparan bir kadındır.Eda’yı çok seviyor ve Eda’nın düzeni bozulmasın diye Eda’nın annesinin çiçekçisini devralmış. Ayfer çok deli dolu bir kadındır. Çok komik,çok eğlenceli ve sevecen bir kadın fakat tersi de çok pis. Içten, dobra ama Eda gibi de gelgitli. O da Eda’yla birlikte büyüdüğü için zamanla birbirlerine benzemişler. Eda‘nın her zaman için sığınacak limanı, en yakın dostu ve dert ortağı Ayfer.
İsmail Ege Şaşmaz yani (Kaan Karadağ) Mimarlık şirketinin ve büyük bir inşaat şirketinin sahibi. sahibi.Ayni zamanda da Serkan’ın baş düşmanı. O da Serkan kadar acımasızdır ama onun işinin içinde karanlık ilişkiler de var. İş alabilmek için ihaleye fesat karıştırmak, para yedirmek ,tehdit vb her türlü yol onun için mübahtır. Akıllı ama bir o kadar da küstah ve kötücül bir adam.
Anıl İlter yani (Engin Sezgin) Kendisi Serkan’ın ortağı. Kolay kolay hayır diyemeyen, duygusal insancıl biri. Serkan’ın tam zıttı bir karaktere sahip. Unutkanlığı,Kriz anlarını nasıl yöneteceğini bilemeyişi ve plansızlığıyla her kriz daha da büyümekte. Engin’in duygusal olan bu yönü, kadınlarla olan ilişkilerini de etkilemekte. Hayatının kadınını bulmayı çok fazla istiyor,birtürlü bulamıyor,sonuç hep hüsran.
Elçin Afacan yani (Melek Yücel) Nam-ı diğer Melo diyelim . Eda’nın mahalleden çocukluk arkadaşı.Vücüduyla barışık,tombul şen şakrak genç bir kadın. Gözyaşı da kahkahasıda bol. Takıp takıştırmayı ve giyinmeyi seviyor. Ev ekonomisi bölümünü okumuş ve mezun. part-time hosteslik part-time kasiyerlik yapıyor. Kafasını zengin koca bulmaya ve bol çocuk yapmaya takmış. Ama maalesef ki her aşkı hüsranla sonuçlanıyor.
Başak Gümülcinelioğlu yani (Pırıl Baytekin) Kendisi İç mimar.Hoş ve çok şık bir kadın. Sivri dilli, ofistekilere sert, müşteriye baldan tatlı, nazik ve güler yüzlü. İşinde çok hırslı ve çok başarılı. Her toplantıda kendi fikirlerini beyan ediyor. Engin’e sözünü kolay geçiriyor fakat Serkan’dan çekinmekte.
Sitare Akbaş yani (Figen Yıldırım) Nam-ı diğer Fifi diyelim. Sonradan görme ve zengin ailesinden bıkmış usanmış. Motora biniyor ve sürekli siyah giyiniyor.Gerçekten çok iyi bir hayvan sever. Ne iş yaptığını tam olarak kimse bilmese de ailesinden para almıyor ve almadığı halde köşeyi döndüğü kesindir. Sokak hayvanlarına yaptığı bağışlara gelirsek dudak uçuklatıcı. Kendisi hakkında ve para hakkında konuşmayı sevmez.Aşka inanmayan, her şeye negatif bakan aklına estiği gibi yaşayan ve de konuşan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir