Sen Çal Kapımı 5.Bölüm Fragmanı

Merhaba Dizi Severler,

Fox TV’nin yaz sezonunun ortasında ekrana getireceği duygusal olan bu dizi, birden fazla kaliteli oyuncuyu bünyesinde barındırıyor;

Fox TV ekranında yayınlanan başrollerin de Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yer aldığı Sen Çal Kapımı Çarşamba akşamları yeni bölümleri ile ekrana gelmekte. Sen Çal Kapımı dizisinde bursunun kesilmesi ile hayatı kararan genç ama bir o kadar da güzel olan Eda, bursunun kesilmesine neden olan kişinin Serkan Bolat olduğunu öğrenir ve onun peşine düşer ve peşini bırakmaz ikili arasında yaşanan konuşmaların ardından Serkan, Eda’ya iki ay nişanlı taklidi yapmaları halinde bursunu geri vereceği teklifini sunar. Sen Çal Kapımı filmi konusu ve oyuncu kadrosuna bakalım;

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in yer aldığı dizi konusuyla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı.Sen Çal Kapımı filmi konusu ve oyuncu kadrosu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam etmekte. Çarşamba akşamları yeni bölümleri ile ekrana gelen Sen Çal Kapımı dizisinin başrollerin de Hande Erçel ve Kerem Bürsin yer almakta. İlk iki bölüm ile ekrana gelen ve izleyiciden tam not alan Sen Çal Kapımı dizisinde bursu kesilen Eda, buna neden olan ismin Serkan Bolat olduğunu öğrenince hesap sormak için karşısına çıkmak istiyor ve çıkıyor. İkili arasında geçen bir iki konuşmanın ve olayların ardından Serkan, Eda’ya iki ay nişanlı taklidi yapmaları halinde bursunu geri vereceği teklifini sunar ve eda da kabul eder daha doğrusu ilk başta pek iyi bakmasa da bu duruma sonrasında kabul eder.O aralar sevgilisinden yemi ayrıldı Eda.
Sevgilisi tarafından yeni terk edilen Eda’nın bu teklife başta sıcak bakmasa da sonrasında durumu kabullenir.Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız yani (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.
Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalıp eder. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlamaktadırlar. Çünkü aşk çok zordur. Ve bu yüzden de muhteşemdir.Sen Çal Kapımı dizisi diğer diziler gibi uyarlama olmadan özgün bir şekilde yayınlarının gerçekleştirildiğini düşünüyoruz.

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCULARI

Eda Yıldız (Hande Erçel)
Serkan Bolat (Kerem Bürsin)
Aydan Bolat (Neslihan Yeldan)
Selin Atakan (Bige Önal)
Ayfer Yıldız (Evrim Doğan)
Kaan Karadağ (İsmail Ege Şaşmaz)
Engin Sezgin (Anıl İlter)
Ceren Başar (Melisa Döngel)
Ferit Şimşek (Çağrı Çıtanak)
Melek Yücel (Elçin Efecan)
Figen Yıldırım (Sitare Akbaş)
Pırıl Baytekin (Başak Gümülcinelioğlu)
Seyfi Çiçek (Alican Aytekin)
Erdem Şangay (Sarp Bozkurt)
Alptekin Bolat (Ahmet Mark Somers)
Leyla Haktan (İlkyaz Arslan)

Sen Çal Kapımı Dizisinin 5.Bölüm Fragmanını Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir