Savaşçı Son Bölüm izle

Savaşçı 79. Bölüm

Savaşçı 79. Bölüm izle meden önce yeni bölüm ile ilgili detaylar burada! Savaşçı son bölümü neler oluyor? Dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak. İşte merakla beklenen Savaşçı dizisi gelecek bölüm detayları.

Savaşçı’da gerilim yükseliyor! Dizinin son bölümünde neler oluyor? Dizinin hayranlarının merakla beklediği Savaşçı dizisi yeni bölümde izleyenleri neler bekliyor?

Markus tarafınca, kızı Ayça’nın hayatıyla tehdit edilen Kutalmış Paşa, Ayça’ya ulaşmaya çalışırken, Markus’un adamı olarak ortaya çıkan Velid, Ayça’yı öldürmek için beklediği fırsatı yakalar. Ayça için vakit gittikçe daralırken, Markus’un büyük bir oyun ardında olduğunu anlayan Albay İbrahim Kopuz, Velid’i durdurmayı başarabilecek midir?

Savaşçı 79 Bölümü fragmanı ve tanıtımları

Markus’a yaptıklarının bedelini ödetmeye kesin olan Kopuz Albay, karargahı alarma geçirirken, hazırladığı planla Kılıç Timi’ni derhal harekete geçirir. Kılıç Timi, çeşitli aşamalardan oluşan operasyonu sırasıyla gerçekleştirirken, Markus’un her defasında bir adım önde olması kafaları daha da karıştırır. Bunun üstüne Kopuz Albay’ın karargahta başlatmış olduğu araştırma, her insanın büyük şok yaşamasına sebep olacaktır.

Savaşçı 79. Bölüm izle

Savaşçı 79. Bölüm Reklamsız izle

Savaşçı 79. Bölüm 2. Fragmanı izle! Savaşçı dizisinin yeni son bölümü 27 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 de FOX TV’de!

Fox TV Dizileri içerisinde sevilen dizi Savaşçı tüm yeni bölümlerinde olduğu gibi reytinglerde oldukça başarılı sonuçlar alarak izleyenlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Reklamsız Full HD Tek Parça izle

Son bölümü TV’de yayınlandıktan sonra resmi hesapları Fox Tv web sitesi üzerinden reklamsız full hd kalitesinde tek parça izleyebilirsiniz.

İzleyici Yorumları

Savaşçı son bölüm yorumları ve izleyicilerin sosyal medya ve sitemiz üzerinden yaptığı Savaşçı 79 bölüm yorumları burada bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir