Film Haberleri

Recep İvedik 6

Recep İvedik 6 izle mek isteyenlere duyurulur 8 Kasım tarihinde Şahan Gökbakar‘ın Recep İvedik karakterinin yeni filmi vizyona girdi. Film hakkında merak ettileriniz ve detaylı bilgilere deyineceğiz.

Recep İvedik 6 Konusu

Recep İvedik serinin altıncı filmi, arkadaşı Nurullah ile birlikte kendilerini Konya yerine Kenya’da bulan Recep İvedik’in hikâyesini anlatıyor.

Recep İvedik evinde televizyon izlerken, kapıya gelen postacının teslim ettiği davetiyeyi görünce çok heyecanlanır. Konya’da kuru fasulye festivaline davet edilen Recep, vakit kaybetmeden en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alıp yola çıkmak ister. Ancak henüz gezi başlamadan talihsizlikler başlar ve seyahat acentesinin hatası sonucu Recep ve Nurullah kendilerini Konya yerine Kenya’da bulurlar.

Kenya’ya vardıktan sonra tek amaçları Türkiye’ye geri dönmek olan iki kafadar için artık heyecan dolu bir macera başlamıştır. Afrika’nın uçsuz bucaksız vahşi bozkırlarında Recep ve Nurullah, ne olduğunu anlayamadan iki düşman yerli kabilenin arasında kalırlar.

Recep İvedik 6 Fragmanı

Recep İvedik 6 Fragmanı izle

Recep ivedik 6 fragmanları 24.100.000 kişi tarafından izlendi, 30 milyon görüntülenmeye göre gidiyor. Daha önce vizyona giren Recep İvedik filmleri izlenme rekorları kırmıştı.

Recep İvedik 6 Poster ve Afişleri

Recep İvedik 6 Oyuncuları

Film ekibi; Yönetmen Togan Gökbakar, Oyuncular Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi, Senaryo Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar, Görüntü Yönetmeni Gerard Simon, Müzik Ömer Özgür – Jingle Jungle Oyuncu ve yönetmen ekibi ile hazırlandı.

Recep İvedik 6 Netflix

Recep ivedik yeni filmi netfilix’te yayınlanacak mı? Recep İvedik 6 ne zaman Netflix te yayınlanıyor? Recep İvedik 6 Netflix teklifi ve yayınlanacak mı? Sorularınız için dedikodular ve daha önce ise Organize işler sazan sarmalı filmi vizyonda iken yayınlanması Recep İvedik 6 NetFlix gösterimi merak konusu oldu.

Netflix bu sefer de Recep İvedik için teklif götürdü. Serinin son filmi için 3.5 milyon euro teklif ettiği iddia edildi. Recep İvedik’in yaratıcısı Şahan Gökbakar ise şuana kadar resmi bir açıklama yapmadı. Ancak bizler gişede beklenilen ilgiyi görmemesi durumunda bu seçeneğin düşünüleceğini tahmin ediyoruz.

Recep İvedik 6 Sansürsüz izle

Recep ivedik 6 filmi sansürsüz izlemek isteyenler TV ekranlarından önce 8 Kasım 2019 itibariyle sinema salonlarındaki yerlerini almaları gerekmekte. Vizyona giren filmlerden birisi olan Recep İvedik 6 yaş sınırı 10+ yaş sınırı ile yayınlanmakta. Sansürsüz izlemek isteyenler için vizyon tarihi süresince sinema perdelerinde izlemelerini tavsiye ediyoruz.

Recep İvedik 6 Gişe ve Hasılatı

Recep İvedik 6 kaç kişi izledi? Recep ivedik 6 hasılatı ne kadar? Recep ivedik 6 kaç para kazandı? Recep İvedik 6 izleyici sayısı gibi sorularınıza cevap olacak bilgileri burada güncelleyeceğiz.
Recep İvedik 6 Fragmanı bile 24 milyon üzerinde izlendi, 8 kasım’da gösterime giren film ilk verileri geldiğine güncelleyeceğiz.

Recep İvedik 6 ilk 3 gün gişe rakamları pazartesi açıklanacak.

Recep İvedik filmleri izlenme sayısı

Recep İvedik filmleri ile Şahan Gökbakar oldukça fazla izleyici ve hasılat elde etti. Recep İvedik 2008 tarihindeki filmi ile sinema tarihinde en fazla izlenen Türk filmi oldu.

Recep İvedik 1 filmi 4 milyon 301 bin 693 izleyici ile 30 milyon 172 bin 530 TL hasılat elde etti.

Recep İvedik 2 filmi 4 milyon 333 bin 144 izleyici ile 33 milyon 493 bin 326 TL hasılat elde etti.

Recep İvedik 3 filmi 3 milyon 326 bin 084 izleyici ile 28 milyon 712 bin 099 TL hasılat elde etti.

Recep İvedik 4 filmi 7 milyon 369 bin 098 izleyici ile 72 milyon 103 bin 216 TL hasılat elde etti.

Recep İvedik 5 filmi 7 milyon 437 bin 050 izleyici ile 85 milyon 986 bin 157 TL hasılat elde etti.

Recep İvedik film serisi toplamda 26 milyon 767 bin 069 izleyici ve 250 milyon 467 bin 328 TL hasılat elde etti.

RECEP İVEDİK 6 NEREDE ÇEKİLDİ?

Recep İvedik Kenya sahneleri Bursa’da çekili. Karacabey Longoz Ormanları ve ünlü oyuncu Şahan Gökbakar’ın ‘Recep İvedik 6 Afrika‘ filminin çekildiği gerçekleştirdi.

Recep İvedik 6 Yorumları

Recep İvedik 6 Nasıl? Recep İvedik 6 Gidilir mi? Recep İvedik 6 beğendiniz mi? Recep İvedik 6 Sinema Filmi Önerileri? Aklınıza takılan sorulara izleyici yorumlarımları için sizlerde konu altındaki yorum kısmına düşüncelerinizi ve film hakkında görüşlerinizi bizlerle ve takipçilerimizle paylaşın.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı