Ramo – Yeni Sezon Tanıtımı Fragman

Ramo dizisinin son olarak 11. bölümü ekrana geldi.Bu dizinin çekimleri Adana’da yapılmasıyla birlikte ise Ramo’nun suç dünyasında yükselişi ve sıradışı hikayesi anlatılmakta. Hikayesi ve karakterleri ile büyük ilgi uyandıran Ramo’nun yeni bölüm fragmanları ve son bölüm özetleri makalemizde;

Show Tv’de ekrana gelen Ramo çok fazla beğeni kazandı ve belirli bir izleyici topluluğuna, her bölümünü mükemmel izlettirmeyi başardı.Dizinin hayranı arttıkça ne zaman başlayacağı hep merak konusuydu.Murat Yıldırım, Ilker Aksum,Esra Bilgiç, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, Macit Koper,İlhan Şen, Sacide Taşaner gibi isimler yer alıyor.Ramo’nun 2. yeni sezon fragmanı da yayınlandı.
Ramo’nun yeni sezonundan ilk tanıtım yayınlandı. Adalet savaşını İstanbul’da devam ettirecek bir süre Adanada çekildi fakat devam etmeyecek,
Ramo’nun izleyicileri yeni bölümleri çok büyük bir merakla beklemekte.
Ramo dizisi başladığı günden beri seyircilerin büyük beğenisini toplamayı başarmış bir dizi.
Dizinin ilk bölümünde izlenme rekorları kırıldığını söylediler ve ilerleyen günlerde en çok izlenen diziler arasında yer alacağını ve bunun da devam da edeceğini, önümüzdeki sezonlarda da yayınlanacağı şimdiden ön görülüyor denebilir.
Fragmanda Ramo’nun yakalandığı ve hapiste olduğu görülüyor ve Sibel’in ise Ramo’yu hapishane de kaderine bıraktığı görülüyor. Hapishaneden çıkan Ramo’nun artık eskiden olan Ramo olmayacağı görülmekte.
Ramo 2. sezonuyla Adana defterini kapatıp Istanbul’da devam edecek.Temmuz ayında sete çıkacak olan Ramo’nun hikayesinde bazı karakterlerle yollar ayrılacak ve sürpriz isimler dahil olacak. Ramo’nun Hasan’ı yani İlker Aksum, dizinin Ağustos ayında başlayacağının haberini vermişti.Fakat Eylül ayında başlayacağı söylenmekte.
Yeni sezonuna girmeden sezondan önceki bölümde neler olduğunu hatırlayalım;
Ramo 11. Bölüm Özeti: Ramo köstebeği bulmak için zekice bir plan yapmakta. Ramo ve Sibel’in aşkları yıllar sonra intikamı yenmeyi başarmıştır. İki aşık aynı evde yaşamaya başlamak isteyip yaşarlar. Ancak mutluluk onların düşündüğü kadar yakın değil. En büyük düşmanları yine ortaya çıkmış, ikilinin geleceğini mahvetmeye hazırlanmaktadır. Polise sığınan Alpay komisyonla ilgili tüm bilgileri anlatmaya karar vermiştir. Ancak Süleyman buna müsaade etmeyecek. İçeriye gönderdiği avukatıyla Alpay’a reddedemeyeceği bir teklif sunmakta. Ramo ise, Süleyman’ın her adımını önceden haber aldığını anlamıştır. En yakınında bir köstebek var yani bunu ortaya çıkarmak zorundadır. Ramo köstebeği bulmak için zekice bir plan yapar ve bunu başlatır. Fatoş’un hamileliğine çok sevinen Boz, Fatoş ve Neco’nun boşanma işlemlerini hızlandırmak ister. Neco ile yüz yüze gelen boz tuzağa düşüyor ve böylece Fatoş’un beklenmedik tepkisiyle karşılaşıyor
Ramo Dizisinin Konusu
Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme alıyor ve, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu BKM’nin Show TV için hazırladığı iddialı dizi ‘Ramo’ seyirciyi yıllarca unutamayacağı bir hikayeyle buluşturmaya gelmekte.Dizide ‘Ramo’ karakterini oynayan Esra Bilgiç dışında Murat Yıldırım, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Çekimleri Adana’da gerçekleşen dizi, efendisine başkaldıran Ramo’nun sıradışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmasını konu almakta.Ramo’nun yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Ramo dizisi eylülde yeniden ekranlara geleceği söyleniyor.
Ramo Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri
Murat Yıldırım – Ramo
Esra Bilgiç – Sibel
İlker Aksum – Hasan
Yiğit Özşener – Yavuz
Görkem Sevindik – Boz
İdil Fırat – Fidan
Cemre Baysel – Fatoş
İlhan Şen – Neco
Rüzgar Aksoy – Halef
İlkay Kayku – Neslihan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir