Netflix Zengo Filmini İzle

Bir dönem sadece sosyal medyada yaptığı komik Karadeniz şivesi videolarla gündemde olan Yasemin Sakallıoğlu film yaptı şuanda netflix de ve popüler filmler içinde.

Filmin afişini takipçileriyle paylaşan komedyen ise şu sözlerde bulundu, “Size Yasemin Sakallıoğlu’nun yeni filmi olan ‘Zengo’yu takdim ediyorum. Hem oynayan,hem yazan hem de espri yeteneği çok sağlam olan bir kadın komedyen. İnşallah bu güzel ülkemde başarılı olmuş nice kadın komedyenlere bir yenisi daha eklenecek. Çorbasında tuzumuz var ise ne mutlu.Eminim beni sevdiğiniz gibi o komedyenleri de uzun yıllar severek takip edeceksiniz.Inşallah Recep İvedik 6’ filminden birkaç ay sonra da Zengo’yu izliyor olacağız.Çekimlerine yarın başlıyoruz.Güldürmeye geliyoruz,bekleyin bizi dedi.

Zengo Filminin Konusuna bakalım biraz;

Zengo Filmi Ünlü bir modacı olmanın hayallerini kurarken, kendisini çok büyük bir rekabetin içinde bulan genç bir kadının hikayesini anlatmakta.Genç bir kadın olan Zerrin, yaşadığı mahallesinin kentsel dönüşüme girmesi ile birlikte kendisini lüks bir hayatın içinde bulur bir anda.Eğlenceli bir kadın olan fakat sonradan görmesinden de yani sıra çok komik olan Zerrin, mahallesindeki bütün kadınlara kendi yaptığı tasarımlarını giydirir. Ünlü bir modacı olmanın hayalini kuran bu Zerrin, çocukluğundan beri rekabet halinde olduğu Menkibe’nin tasarımlarını çalıp, defile düzenlediğini öğrendiğinde çok sinirlenir ve deliye döner. Bunun üzerine genç kadın, en yakın arkadaşı olan aynı zamanda terziside olan Fazilet’i de yanına alıp, hayatının değişmesine neden olacak çok zorlu bir maceraya atılır.
Yasemin Sakallıoğlu’nun filmi olan Zengo Filmi, Netflix’te yayınlandı.Aslında sosyal medya fenomeni Yasemin Sakallıoğlu’nun ilk filmi olan Zengo Filmi 6 Mart’ta vizyona girmişti. Ancak küresel salgın yani corona virus nedeni ile sinema salonlarının da kapanması ile filmi izlemek isteyen sinemaseverler filme gidememişti. Fakat Filmin Netflix’te ne zaman yayınlanacağı zaman zaman araştırılıyordu ama bilinmiyordu. Heyecanla beklenen o gün geldi ve cattı. Zengo filmi Netflix kullanıcıların beğenisine sunuldu,izleyebilirsiniz.
Yasemin Sakallıoğlu’nun başrol oynadığı olan Zengo filmi gündemde araştırılan filmler arasında yer almakta. Yönetmenliğini ise Şahan Gökbakar’ın yaptığı Zengo Filmk, 6 Mart’ta vizyona girdi. Ancak pandemiden dolayı filmi izleyemeyenler filmin Netflix’te yayınlanacağı günü heyecanla bekliyordu ve beklenen de geldi.
Zengo Filmi nerede çekildi diye çok merak edenler var bu film İstanbul’un çeşitli bölgelerinde çekilmiştir.
Yasemin Sakallıoğlu Zengo filmi ile herkesi güldürmeyi başardı. Kahkaha tufanı yaşatacak filmin yönetmenliğini Müge Manuş ve Şahan Gökbahar üstlendi.

Zengo Oyuncu Kadrosu

Yasemin Sakallıoğlu,Ece İrtem, Dilşah Demir, Şahan Gökbakar,Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar, Gökhan Atılmış yer almakta.

Zengo Tv’de İlk Kez Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Zengo filmi televizyonda hangi kanalda ne zaman yayınlanacak sorusu çok soruluyor film yeni netflix e sunuldu biraz zamandan sonra tv de yayınlanacak.Sinemada izleme fırsatı bulamayanlar için müjdeli haber de geldi zaten.Şuan için TV8 ağırlıkta olarak görüşmeler sürüyor ancak Zengo filmi hangi kanalda yayınlanacak henüz belli olmadı.Netflix e yeni sunulan bu film baya izlenmeye ulaştı netflix den izleyebilirsiniz.

Senaryo: Yasemin Sakallıoğlu
Yönetmen: Şahan Gökbakar
Oyuncular: Yasemin Sakallıoğlu, Ece İrtem,Dilşah Demir,Burcu Ural, Nurgül Mutlu Akgüneş
Filmin Türü: Komedi
Orijinal Adı: Zengo
Yapım Yılı: 2020
Yapımcı Firma: Çamaşırhane
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Vizyon Tarihi: 01.01.2070

 

Zengo Filminin Fragmanını Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir