Netflix Zamlı Paketleri

Netflix Paketlerine Zam Geliyor

Netflix Dizi ve film platformu; olarak ülkemize giriş yapması ile geçen sene uyguladığı netflix haftalık paket seçeneği ile netflix mobil paketi üzerinden yaygınlaşması sonucu paketlerdeki kampanyaları sonlandırdı.

İndirimli Netflix paketleri ülkemizde oldukça fazla yeni kullanıcı kazandırdı. Şirket 15 Nisan’dan itibaren fiyatlarında değişikliğe gidecek. Geçen sene 2019 Nisan’da başlatılan mobil cihazlarda Netflix paketleri fiyatları 7.99TL’den kullanıcılara sunulmuştu. Bu paketler zamlı olarak yeni paket fiyatları ile güncellenecek.

Netflix Fiyatları 2020

NetFlix Abonelik Fiyatları 2020

Netflix yeni paket fiyatları 2020 15 nisan itibariyle mobil paketlerin güncel fiyatı 12.99TL olarak güncellenecek. Paketlere kampanya sonrası yeni fiyatlandırma ile %61 üzerinden zam yapılmış olacak.

Mobil Netflix paketleri dışında kullanılan diğer paketlerde fiyatların değişmeyeceği bildirildi. Ayrıca şuan için mobil pakete ve haftalık pakete yeni kullanıcı kaydı yapılmamakta. Netflix test paketleri olarak sunduğu üyelikleri devam ettiren kullanıcıların bu kampanyalardan faydalanmasını sağlayacak.

One thought on “Netflix Paketlerine Zam Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir