Müslüm Filmi

Müslüm Filmi Televizyon Ekranlarında Yayınlanacak!

Müslüm Filmi vizyondaki başarısını tv ekranlarında yapmaya hazırlanıyor. Başarılı film Müslüm Gürses’in hayat hikayesini beyaz perdeye taşımıştı. Yakında Fox Tv ekranlarında olacak. İşte Detayları sizlere paylaşıyoruz.

Müslüm Filmi 18 Ekim Cuma Günü Tv8 Ekranlarında!

Timuçin Esen, Ayça Bingöl, Erkan Avcı, Zerrin Tekindor, Erkan Kolçak Köstendil, Taner Can vermez gibi bir hayli başarılı oyuncuyu bir araya getiren Müslüm filmi, vizyona çıktığında da oldukça büyük bir muvaffakiyet ele geçirmişti.

Sosyal medyada da fazlasıyla konuşulan film için hem pozitif hem negatif çok sayıda yorum gelirken, film genel manasıyla beğenilmişti. Digital Sanatlar’ın yapımcılığını gerçekleştirdiği Müslüm filmi ilk sefer televizyonda yayınlanacak.

Müslüm Ne Zaman TV’de Yayınlanacak?

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında vizyona giren film, bu yıl Mart ayı içerisinde de tekrar peyaz perdede yerini almıştı. Arabesk müziğin efsaneleri arasında gösterilen Müslüm Gürses’in hayatının konu edinildiği film Tv8 ekranlarında izleyemeyen ve tekrar izlemek isteyenler için geliyor.

Müslüm 18 Ekim Cuma günü Tv8’de yayınlanacak.

Müslüm filmi oyuncuları kimdir suali merak ediliyor. Müslüm Gürses filmi oyuncu kadrosunda kimler var? Arabesk müziğin unutulmaz sanatçısı Müslüm Gürses’in hayatını anlatan ‘Müslüm’ filmin için geri sayım heyecan dorukta. 21 milyon liralık bir bütçeyle hazırlanan ve çekimleri 1 sene süren film, 26 Ekim’de vizyona girerek sinema sevlerle buluştu.

Ketche ile Can Ulkay’ın yönettiği sezonun iddialı filmi gösterime 921 salonda girdi. Başrollerini Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor’un paylaştığı yapım, ilk üç günde 600 bin 141 seyirciyi sinema salonlarına çekerken, bu süreçte 8 milyon 683 bin 174 TL kazanç ele geçirdi. 12 Ekim’de vizyona giren, İbrahim Büyükak ile Oğuzhan Koç’un başrollerini paylaştığı ‘Yol Arkadaşım 2’ ise hafta nihayetinde 237 bin 199 kişi tarafından daha izlenerek, gişesini 1 milyon 603 bin 181 kişiye eriştirdi. Yapımcılığını Mustafa Uslu ve Nuri Yıldırım’ın, yönetmenliğini ise Can Ulkay ve Ketche’nin üstlendiği ‘Müslüm’ filmi, usta sanatçının hayat hikayesine odaklanıyor.

Senaryosunu Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi‘nin yazdığı, filmde Müslüm Gürses’i Timuçin Esen canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Esen’in yanı sıra Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can, Turgut Tunçalp, Taner Can vermez ve Güven Kıraç gibi başarılı isimler bulunuyor. Müslüm filmi oyuncuları ile ilgili merak edilenler haberimizde sizlerle.

MÜSLÜM FİLMİ OYUNCULARI KİMDİR?

Yapımcılığını Mustafa Uslu ve Nuri Yıldırım’ın, yönetmenliğini ise Can Ulkay ve Ketche’nin üstlendiği ‘Müslüm’ filmi, usta sanatçının hayat hikayesine odaklanıyor. Senaryosunu Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi‘nin yazdığı, filmde Müslüm Gürses’i Timuçin Esen canlandırıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Esen’in yanı sıra Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can, Turgut Tunçalp, Taner Ölmez ve Güven Kıraç gibi başarılı isimler bulunuyor.

One thought on “Müslüm Filmi Televizyon Ekranlarında Yayınlanacak!

  1. Müslüm filmi ne zaman televizyonda yayılanacak diye merak ediyordum. Sonunda tvden muslum filmi izleyecegiz. Ailece televizyonda muslum filmi gosterimini bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir