Mucize Doktor 2. fragmanı gösterildi! Onur Tuna fanatikleri Buyruk’a bayıldı!

 

dizitvgundemi.com/ Detay – Mucize Tabip, yeni sezonun en iddialı dizilerinden birisi konumunda. Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan dizi, dünyaca meşhur The Good Doctor’ın yerli uyarlaması olarak hazırlanmakta. Son devrin dikkat çeken genç oyuncularından Taner Ölmez’in başrolünde oynadığı dizide, Yasak Elma’dan ayrılan Onur Tuna da yer almakta.

 

Mucize Tabip dizisinin ilk fragmanı geçtiğimiz hafta yayınlanmış ve beğeni toplaşmıştı. Diziden yeni görüntüler de geldi. 2. fragman da paylaşıldı. İzleyiciler yeni görüntüleri beğendiklerini belirten yorumlarda bulunmuş oldu.

 

Bir takım seyircisi “Sanırım bağımlılık meydana getirecek” diye yorumda bulunmuş oldu. Güzel bir dizinin geldiğini belirten seyirciler, akıllarına Kalp Atışı dizisinin geldiğini de belirtiyor.

 

Geçtiğimiz sürem Yasak Elma dizisinde Alihan karakterine yaşam veren Onur Tuna fanatikleri, Mucize Tabip’daki Buyruk rolünden etkilendiklerini belirten yorumlar yapmış oldu. Onur Tuna’nın yeni hali fanatikleri tarafınca büyük beğeni topladı.

 

Oyuncu ekibinin oldukça iyi kurgulandığını belirten seyirciler, sabırsızlıkla dizinin başlamasını bekliyor.

 

İşte Mucize Doktor 2. fragmanı:

 

Çekimlerine Bilecik’te başlanan dizi için İstanbul’daki hastanede hazırlıklar tamamlandı ve çekimlere de devam edilmekte.

 

MF Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yaparken, senaryoyu da Pınar Bulut ile Onur Koralp yazıyor.

 

Dizide Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Kurtuluş Özcan benzer biçimde adlar rol almakta.

 

Youtube’da 1 milyondan fazla izlenen Mucize Tabip 1. fragmanı:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir