Mucize Doktor 8. Bölümü Seyret

Mucize Doktor 8.Bölüm

Mucize Doktor 8. bölüm izle meniz için fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor’un yeni bölümünde, bir markete giren Doktor Ali, silahlı bir soygunun ortasında kalıyor. Silahlı saldırganın telefon ve cüzdanını almak istediği Ali, ne yapacağını bilemiyor. Silahlı saldırgan ise Ali’yi silahla vurarak yaralıyor. Yaralanan Ali çalıştığı hastaneye kaldırılıyor. Peki Mucize Doktor Ali’ye ne olacak. İşte savan otizm sendromlu Doktor Ali’nin hikayesinin anlatıldığı Mucize Doktor’un 8. yeni bölüm fragmanı.

Fox TV‘nin reytingleri alt üst eden, The Good Doctor uyarlaması olan Mucize Doktor, 24 Ekim Perşembe akşamı 7. son bölümüyle ekrana geldi. Kore eseri The Good Doctor uyarlaması olan ve başarısıyla şimdiden 43 ülkeye satılan Mucize Doktor’un 7. son bölümünde ne oldu? Ali Vefa bu kez hastaneye gelen bir yürek hastası diğeri ise ses tellerinden rahatsız olan iki minik çocuğun hayatını kurtardı.

Mucize Doktor 8. Bölüm izle

Mucize Doktor 8.Bölüm Fragmanı izle

Mucize Doktor 8.Bölüm Ne zaman Yayınlanacak?

Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Reha Özcan ve Murat Aygen’nin paylaştığı Mucize Doktor, 8. yeni bölümüyle 31 Ekim Perşembe akşamı Fox TV’de olacak.

MUCİZE DOKTOR 7. SON BÖLÜM ÖZETİ

Ali, yeni duygularıyla baş etmeye, tanımaya çalışmaktadır. Tanju, acil gecesinin vakalarını araştırmaya başlar ve sebep bulunduğu ölümle zaten yüzleşemeyen Nazlı’yı iyice köşeye sıkıştırır. Kıvılcım, hastaneden kovuluşunun intikamını almak için Ferman ve Beliz’in kucağına olanaksız olmayan bir vaka bırakır. Açelya dipsiz bir düş kırıklığına uğrar ve Tanju’yla Kıvılcım, Ali ve Adil’den kurtulma planını yürürlüğe sokar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir