dizitvgundemi MASUM 146

Masum Hint Dizisi 146.Bölüm Konusu Nedir Oyuncuları Kimlerdir?

Bu konumuz da Masum Hint Dizisi Konusu Nedir Oyuncuları Kimlerdir? ona bakacağız.

Uzun süreden beri hangi diziyi yayınlayacak diye merak eden izleyicilere müjdeli haber geldi.
Kanal 7 İkimizin Yerine dizisinin final yapmasından sonra yine bir Hint dizisi ile yollarına devam edecek.
Dizide 2 kuzen var ve bu 2 kuzen birbirine çok zıt yapıya sahip olacaklar. Gopi ile Rashi’nin hikayesi herkesin beğenisini kazanacak türden. Hem masumlukları hem de saf ve sevgilileri herkese bunları hissettirecek türdendir.
Kanal 7 ekranlarında yeni bir Hint dizisi başladı. 23 Mart 2020 pazartesi gününden itibaren yayınlanmaya başlayan Masum isimli Hint dizisi hakkında detaylı bilgileri oyuncu kadrosunu ve masum dizisi hakkında bütün merak edilen her şeyi sizlere bu makalemizde yazacağız.

Kanal 7 ekranlarına ikimizin yerine dizisinin bitmesinden hemen sonra yani oda hint dizisi bundan sonra başlayan masum dizisinin Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın üstlendiğini söyleyelim. Masum dizisinin başrol oyuncuları arasında Rucha Hasabnis ve Giaa Manek gibi başarılı isimler yer almakta. Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün saat 16.10’da seyirci ile buluşmakta.Masum dizisinin konusunu ve oyuncularını kısaca sizlere hemen yazalım.Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine baya zıt olan hatta birbirlerini fazla sevmeyen iki kuzenin hikayesi anlatılmakta. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak.
Rajkot’ta yaşayan Modi ailesinin başından geçenleri anlatılıyor bu dizide. İki kız kardeş Raşi Modi ve Gopi ailesinin erkekleri Jigar ve Ahem ile evlenir. Gopi küçük yaşta ailesini kaybedince dayısı Jeetu Shah tarafından evlatlık alınıp bakılmıştır.Gopi okuma yazma bilmeyen, utangaç, zarif ve insan evladı bir kızdır. Üvey kardeşi Raşi ise tam tersine tahsilli, kurnaz ve öz güveni çok çok yüksek ve kimseye eyvallahı olmayan tipten.Üvey anne Urmile ve kızı Raşi sürekli Gopi’yi kötülemekte ve aşağılamakta.

Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından takdir görecek mi beğenilecek mi bizler de çok merak etmekteyiz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi baya büyük bir ilgi görebilir Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan dizide, birbirine tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ile Rashi’nin hikayesi anlatılacak. Karakterlerin masumlukları ve saf sevgileri herkesin beğenisini kazanacak.Okuma yazma bilmiyen naif, kibar ve utangaç biridir. Amcasının öz kızı olan Rashi ise eğitimli, bakımlı ve kendine güvenen kurnaz biridir. Yani bu iki kız kardeş üvey kız kardeşlerdir. Tabi aslında kuzenler ama amcası evlat edindiği için iki kız beraber büyüdüğü için beraber bakıldığı için kız kardeş olarak geçiyor. Neyse burada fazla kalmayalım devam edelim. Amcasının karısı Urmila ve kızı Rashi Gopi’yi hergün aşağılıyor ona kötü davranıyor aşağılıyor köle muamelesi yapıyordur.Bu dizinin hikayesi 2 kız kardeş olan Gopi ve Rashi’nin hayatını konu alıyor. Gopi kendi annesini ve babası kaybetmiştir.Annesini ve Babasını kaybedince sonra amcası ve eşi tarafından evlat edinilmiş.

Masum dizisinin oyuncu kadrosu şöyle:
Rucha Hasabnis
Giaa Manek
Vishal Singh
Muhammed Nazım
Rupal Patel
Devoleena Bhattacharjee

Masum Dizisinin 146.Bölüm Fragmanını Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir