Kurşun Dizi Müzikleri

Kurşun Dizisinde Çalan Şarkılar

23 Ekim Çarşamba akşamı Fox tv de başlayan Kurşun dizisinde çalan şarkılar söylenen müzikler bilhassa Gülcenin söylediği şarkılar ve sözleri oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda Kurşun Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri Kim Söylüyor (Jenerik Fon) videosu mp3 mp4 olarak sizlere sunmak istedik.

Kurşun Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Fox TV de 23 Ekim çarşamba akşamı başlayan Kurşun dizisi geçmiş senelerin nostaljisini yaşatacak bir dizi olacak. Bu yüzden Kurşun Orhan ile Basın mensubu Leyla’nın aşkından ziyade aksiyon dolu bir dönem dizisi olacak. Bu yüzden dönem dizilerinde sıkça gördüğümüz dizi müziklerini daha önceki seneleri anımsadan güzel hüzünlü dertli şarkıları Kurşun dizisinde duyabilir tv den dinleyebiliriz. Bunları sizlerin de istekleri doğrultusunda bu sayfada toplamak istiyoruz.

Ayrı olarak dizinin oyuncularından birisi olan Gülçe karakteri pavyonda şarkı söyleyen bir sanatçıyı canlandıracak. Gülcenin Kurşun dizisi için söylediği türküleri şarkıları da burada toplamak ve izleyenleri güzel bir müzik ziyafeti sunmak istiyoruz. Gülcenin gazinoda söylediği tüm şarkıları da sizlerle paylaşacağız.

Kurşun Dizi Şarkıları
Kurşun Dizi Müzikleri

Kurşun Dizisinin Başında Nihayetinde Çalan Şarkılar Müzikler

Güzel bir kuşak dizisi olan Kurşun 70 li 80 li seneleri çağrıştırıyor. 70 li senelerde ülkemizde en çok dinlenen şarkıları müzikleri de ara ara dizimizde duyacak gibiyiz. Kurşuni Orhan ile Leyla aşının yaşandığı sahnelerde de bol bol aşk şarkıları duyabiliriz. Kurşunda Gülcenin söylediği şarkılar dışında çok değişik müzikler de jenerik olarak sunulacak. Jenerik Fon müzikleri kadar Kurşun dizisinin başında veya dizi biterken son bölümde çalan şarkıları da buraya ilave edeceğiz.

Kurşun dizisi ilk bölümü şarkıları ile de çok beğenildi. Kurşun dizisinde daha ilk bölümden Orhan Savcı mebusun erkek çocuğunu gözaltına aldırıyor. Sonra herkes ona karşı şekilde bu vaziyeti incelerken avukat hapishaneye gelip mebusun erkek çocuğunu çıkaracağını söylüyor. O sahnede Aşk Abecesi şarkısı çalıyor. Kurşun dizisinde Yeşim’in seslendirdiği Aşk Abecesi şarkısı çaldı. Aşk abecesi sözleri videoları sizlerle paylaşıyoruz.

Kurşun Dizisinde Çalan Şarkı Dinle

Kurşun Dizisi Jenerik Fon Müziği

Kurşun dizisindeki jenerik fon müzikleri şarkıları da izleyenler tarafından merak konusu oldu. Sizlerden gelen istekleri de göz önünde bulundurarak Kurşun Dizisinde Çalan Müzikler Sözleri Kim Söylüyor ve Jenerik müzikleri ile ilgili her şeyi burada paylaşacağız.

Kurşun dizisi Jenerik Müziği Timur Selçuk söylüyor Sen Nerdesin şarkısı

Kurşun dizisi Jenerik Müziği dinle

Kurşun Dizi Müziği dinle video izle: Olmazsa Olmazımsın..

https://youtu.be/Ou_L7G3mbfw
Kurşun Dizisi Olmazsa Olmazımsın dinle

Dizi müzikleri ve şarkıları hakkından yorumlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizce Kurşun Dizi müzikleri nasıl?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir