Kurşun Dizisi

Kurşun 1.Bölüm İzleyici Yorumları

Kurşun Dizisi Fox TV ekranlarında ilk bölümü ile izleyici ile buluştu. Öyleki ilk bölüm oldukça fazla sosyal medya mesajı ve eleştiri aldı. Genel olarak dizi oldukça beğenildi. Kurşun 1. Bölümü yorumları ile sosyal medya da dizinin izleyecileri tarafından mesaj yağmurunu tutuldu.

Kurşun dizisi reyting sonuçları

23. Ekim reyting sonuçları yayınlandığında en fazla izlenen diziler arasında ilk bölümü ile yerini aldı. Reytinglerde 5.sıradan giriş yapan kurşun dizisi yayın tarihinde diziler arasında iyi bir başlangıç yaptı.

Kurşun 1.Bölüm Reyting Sonuçları

Kurşun Dizisi izleyici yorumları

Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç ve Sarp Akkaya’nın başrollerinde olduğu dizinin sosyal medya yansımaları oldukça olumlu oldu.

Twitter üzerinden Kurşun dizisi 1. bölümü hakkında yapılan yorumlar hayranların oldukça hoşuna gidecek bir dizi olduğunu ortaya koyuyor. Kostümler, dönemi anlatan 1970’li yıllara uygun bir ortam hazırlanan dizi izleyicilere geçmişten bir hikaye izlemelerine sebep oldu.

Kurşun 1.Bölüm Twitter Yorumları

Dizinin yeni bölümleri için hayran kitlesi oluştuğunu düşünüyoruz. 2.Bölüm ile ilgili ilk tanıtımlar ve görsel fragmanlar yayınlandı. Aşağıdaki link üzerinden yeni bölüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Kurşun 2. Bölüm Fragmanı

Dizi hakkında düşüncelerinizi bizlerle aşağıda yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Kurşun Dizisi tutar mı? Tutmaz mı? Düşüncelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir