Kızım ve Ben Filmi Oyuncuları, Konusu ve Fragmanı

Kızım ve Ben Filmi Oyuncuları, Konusu ve Fragmanı

Kızım ve Ben filminin oyuncuları kimdir,oyuncu kadrosunda kimler var? konusu nedir? makalemizde bunlar hakkında bilgi verdik.

Kızım ve Ben oyuncuları kimdir, konusu nedir sorusu çok araştırılıyor. Kızım ve Ben filmi oyuncu kadrosunda kimler var? Sen Anlat Karadeniz dizisinin oyuncuları ıçinde yer alan İrem Helvacıoğlu Kızım ve Ben filminde rol aldı. Kızım ve Ben filminin oyuncu kadrosu ise baya dikkat çekici isimler var.Irem Helvacıoğlu ve Cemal Hünal yanı sıra filmde, oyunculuğuyla göz dolduran ve önümüzdeki dönemde en iddialı çocuk oyuncular arasına girecek olan Zülal Memişoğlu da yer almakta. Filmin kadrosunda ayrıca ünlü oyuncular Teoman Ayık, Ayça Kuru,Gizem Hatipoğlu, İskender Bağcılar,Emre Özcan, Merve Sarıtaş,Eniz Aybar, Tuncay Çağıl, Dursun Ali Şahin,Barış Nalbant ve Cem Cücenoğlu da bulunuyor. Filmin konuk oyuncuları arasında ise iki ünlü isim bulunmakta onlar ise :Ömür Arpacı ve Cengiz Kurtoğlu.Filmimizin türü ise Dram-Polisiye.

Filmin oyuncularında Irem Helvacıoğlu, 1990 yılında Almanya’da doğmuştur Çocukluğu Almanya’da geçmesine rağmen aslında Ankaralı olan İrem Helvacıoğlu, oyunculuk eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezinde ilk olarak Tiyatro Eğitimi alarak başlamıştı.Ama Kariyerine ilk olarak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile giriş yapan İrem Helvacıoğlu birden fazla dizide de yer aldı onlar ise; Kurtlar Vadisi Pusu, Muhteşem Yüzyıl,Güneşin Kızları dizilerinde rol aldı. Kurtlar Vadisi dizimizde Esra olarak, Muhteşem Yüzyıl dizimizde ise Clara rolü ile ekranlara gelmiştir.

Kızım ve Ben Filminin Konusuna bakalım;
Dram-Polisiye türünde çekilen bu filmin konusu, ‘’Çok zengin bir ailenin tek çocuğu olan Doruk yani (Cemal Hünal) hayalini gerçekleştirerek polis akademisine girip 1. olarak mezun olur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap’a yani (İrem Helvacıoğlu) aşık olup hemen evlendi. Kızım ve Ben filminin biricik kızları ise Zeynep yani (Zülal Memişoğlu) dünyaya geldikten kısa bir süre sonra bunalıma giren Annesi Serap yami (Irem Helvacıoğlu) evi terk eder. Kahraman bir özel harekât polisi olan Doruk işe zorlu görevlerinin yanında kızı Zeynep’e hem babalık hem annelik yapar. Kızıyla aralarında çok ama çok güzel bir bağ oluşmuşken evi terk edip giden Serap tekrar birden çıkagelir. Baba ve kızın hayatında çok zorlayıcı bir dönem başlamıştır.’’
Filmi Netflix Dizi ve Filn platformundan izleyebilirsiniz..

Gerçek bir yaşam hikâyesinden sinemaya uyarlanan Kızım ve Ben filminin çekimlerinin nerede olduğu da sorulan sorular içerisindeydi Çekimleri Istanbul’da oldu. Bu Filmin mimarı, vizyona girdiğinde çok büyük ilgi gören ‘Azazil: Düğüm’ ve ‘Azazil 2: Büyü’ filmlerinin de tanıdığımız, çok ünlü Bio Enerji Uzmanı ve Metafizikçk Salih Memişoğlu. Film adına ise yapımcı koltuğunda Burak Memişoğlu oturmakta.

Filmin bir diğer yapımcısı ise aynı zamanda filmin supervisor’ı da olan, bugüne kadar TV program yapımcılığı ve sunuculuğu ile tanınan, yazdığı kitaplar en çok satanlar listesinde yer alan bir isim o ise Ferudun Özdemirdir. Filmin yönetmeni ve aynı zamanda senaristi ise Murat Gürvardar. Filmin baş rollerini ise ünlü oyuncular İrem Helvacıoğlu ve Cemal Hünal paylaşıyor.

Kızım ve Ben Oyuncuları ve Kadrosu

Zülal Memişoğlu
Enis Aybar
Emre Özcan
Cemal Hünal
İrem Helvacıoğlu
İskender Bağcılar
Ömür Arpacı
Gizem Hatipoğlu
Cem Cücenoğlu
Cengiz Kurtoğlu
Ayça Kuru
Tuncay Çağıl
Merve Sarıtaş
Senarist de Murat Gürvardar

Kızım ve Ben Filminin Fragmanını Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir