Kirpi Sonic izle

Kirpi Sonic (Sonic the Hedgehog) Filmi

Kirpi Sonic filmi ilk fragmanı yayınlandı. Sonic The Hedgehog Fragmanı ile oyuncu kadrosu, poster ve afişi gibi film hakkında detaylı bilgileri içeren bir konu hazırladık.

Kirpi Sonic Konusu

Sonic the Hedgehog konusu; Devletin mavi kirpi Sonic’i yakalaması için çılgın bilim insanı Dr. Ivo Robotnik’i görevlendirmesi ve bir şerifin kaçması için Sonic’e yardım etmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.

Sega’nın dünya çapında satış rekorları kıran video oyununun filmi olan Kirpi Sonic, dünyanın en hızlı kirpisinin Dünya’daki yeni evini benimsemesini anlatıyor. Canlı aksiyon, macera-komedi filminde Sonic ve yeni en yakın arkadaşı Tom, kötü deha Dr. Robotnik’e ve onun dünyaya hükmetme planlarına karşı gezegeni savunmak üzere bir takım oluyorlar.

Kirpi Sonic Vizyon Tarihi

Sonic the Hedgehog vizyon tarihi ülkemizde 06 Mart 2020 tarihinde gösterimde olması bekleniyor. Kirpi Sonic vizyon tarihi 2020 yılının Mart ayında gösterimde olacak. Ülkemizde biraz daha geç vizyona girecek film.

Kirpi Sonic Oyuncuları

Yönetmeni Jeff Fowler, Oyuncular, Jim Carrey, James Marsden, Neal McDonough, Senaryo, Patrick Casey, Josh Miller

Kirpi Sonic Poster ve Afişleri

Kirpi Sonic Fragman

Kirpi Sonic Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj olarak sinema salonlarında izleyebileceğimiz film için 2020 yılı Mart ayını beklememiz gerekmekte. Hızlı ve Öfkeli’nin yapımcıları tarafıdan hazırlanan Kirpi Sonic Filmi Türkçe Dublaj izlemek için biraz sabretmek gerekiyor.

Kirpi Sonic Gişe ve İzleyici Sayıları

Kirpi Sonic gişe rakamları ve hasılat bilgileri vizyona girdikten sonra sitemizde güncellenecek. Sizlerde takipte kalarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kirpi Sonic Film Yorumları

Kirpi Sonic izleyici yorumları ve film eleştirmenleri tarafından yapılan yorumlara yer vereceğiz. Ayrıca sizlere film hakkında tüm düşünce ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir