Kimse Bilmez 11.bölüm 2. fragmanında Pilot kediden korkuyor!

dizitvgundemi.com / Detay – atv ekranında yayınlanmakta olan Kimse Bilmez dizisinin 11. yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte…

Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın başrollerinde yer almış olduğu dizinin 11. yeni kısmı 27 Ağustos Salı günü saat 20.00’de ekrandaki yerini alacak.

Kimse Bilmez’in yeni bölümünden ilk fragmanda Zeynep Elçin’in canlandırdığı Duygu, iyice Pilot’a sokulmuştu. Aralarındaki aşk kıvılcımları iyice patlamaya başlamıştı. Ek olarak Ali, Sevda’yı seviyor fakat cesaretsizliğini yansıtmıştı.… Sevda bu durumu onun yüzüne vurmuştu.

11.bölümden yeni görüntüler paylaşıldı.Pilot’un kediden korkmuş olduğu anlamış olur Duygu’yu eğlendirdi. İzleyiciler de o anlarda oldukça gülecekler. Sevda ile Ali Evliliğe ilk adımını attı mi? Çağdaş, buna inanmak istemiyor. Pilot eline otomatik silahı alıp ortalığı ateşe veriyor. Ali ile Pilot birbirlerine tabanca doğrultuyor.

Kimse Bilmez 11. bölüm 2. fragmanını aşağıdan seyredebilirsiniz. Yeni bölümde izleyicilerin duygusal yönü ağır basan bir bölüm izleyeceklerini söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir