jet sosyete ne zaman

Jet Sosyete 3.Sezon ne zaman başlayacak?

Jet Sosyete ne zaman başlıyor diye merak edenlere güzel haber yeni yayın platformu PUHU TV’den geldi. Daha önce yayın tarihi değişen ve ertelenen jet sosyete dizisi yeni yayın tarihi belli oldu.

Jet sosyete 3. sezonu ile puhu tv üzerinden internet ortamında yayınlanan diziler arasına katıldı. Dizi yeni sezonu için yeni oyuncular ve özgür içerikleri ile hayranlarını meraklandırdı.

Jet Sosyete 3. Sezon Tanıtımı izle

Jet sosyete yeni bölüm izle

Jet Sosyete Ne Zaman Başlıyor?

Jet Sosyete bu haftaya özel ilk iki bölümü ile 18 Ekim Cuma 20.00’de sadece puhutv.com’da yayınlanacak.

Gülse Birsel instagram hesabından bir hafta aradan sonra hayranlarına haberi duyurdu.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Jet Sosyete bu cuma @puhutv’de başlıyorr! Hem de ilk haftaya özel ilk iki bölüm arka arkaya! Herşeye rağmen umarım @jetsosyete hepimize iyi gelecek.✨18 Ekim 20.00 (ÖNEMLİ NOT: Puhutv.com ücretsiz bir internet kanalıdır. Cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan, akıllı televizyonunuzdan veya normal televizyonunuzu laptop’a, android tv kutusuna, telefona bağlayarak izleyebilirsiniz. Sadece yurt dışındaki seyircilerimiz yeni bölümleri Yotube’daki Jet Sosyete kanalından takip edebilecekler.) #puhutv #jetsosyete @ozkanugur @gulayafsar @mahir_ipek (“Neden internet kanalı?” diyenlere: Çünkü TV kanalları 140 dakikalık bölüm istiyor ben de yapmayacağım. Ondan.🤓)

Gülse Birsel Official (@gulsebir)'in paylaştığı bir gönderi ()

Jet sosyete yeni bölümleri için yorum yapabilirsiniz. Sizde aşağıdaki yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir