İyi Günde Kötü Günde Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Sevilen projelerin mimarı O3 Medya, Star TV ekranları için İyi Günde Kötü Günde adlı yeni bir dizi hazırlığı içine girdi.
Yaz aylarının gelmesi ile birlikte sezon finali ve final yapan dizilerin yerine yenilerinin hazırlıklarının başladığı şu günlerde Star TV ekranlarında İyi Günde Kötü Günde isimli yeni bir dizi için çalışmalar başladı. Çok yakında izleyici karşısına çıkacak olan dizinin detayları belli olurken kadroda ünlü isimler yer alıyor.
İyi Günde Kötü Günde dizisinin ilk fragmanı yayınlandı,
Iyi Günde Kötü Günde dizisinin konusu ve oyuncuları;
İyi Günde Kötü Günde dizisine ait fotoğrafların paylaşılması, dizi hakkında yapılan araştırmaların artmasına neden oldu. Başrollerini Elçin Sangu ve Ozan Dolunay paylaştığı, yönetmen koltuğunda ise Barış Erçetin üstlendiği İyi Günde Kötü Günde dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?

Başrollerinde Elçin Sangu, Yasemin Allen ve Ozan Dolunay’ın olduğu İyi Günde Kötü Günde dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Yakında STAR TV ekranlarında başlayacak olan dizide düğün organizasyonları yapan Leyla’nın hikayesi anlatılacak.
Yönetmenliğini Barış Erçetin’nin üstlendiği senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil’in birlikte kaleme aldığı İyi Günde Kötü Günde dizisi farklı senaryosuyla dikkat çekecek.
İyi Günde Kötü Günde” dizisi izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.
Ünlü oyuncuların kadrosunda olduğu İyi Günde Kötü Günde dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. STAR TV’De yayınlanacak ve O3 Medya tarafından yapılan İyi Günde Kötü Günde dizisi ile ilgili tüm bilgiler makalemizde.
Yönetmenliğini Barış Erçetin’nin üstlendiği senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil’in birlikte kaleme aldığı İyi Günde Kötü Günde dizisinde, nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla’nın izlemeye doyamayacağınız sımsıcak hikayesini renkli bir anlatımla ekrana taşıyacak.
STAR TV’de ilk bölüm fragmanı dönmeye başlayan İyi Günde Kötü Günde dizisinin yayın tarihi henüz belli olmadı. Yakın zamanda ilk bölümün yayınlanması bekleniyor.
İyi Günde Kötü Günde dizisi başrol oyuncusu olan Elçin Sangu dizi de Zeynep karakterini canlandırıyor. Zeynep düğün organizasyonları yapıyor. Ama hayatının en zor işini aldı. Nikahta onu terk eden Ozan’ın nikahını organize etmek zorunda kalıyor.
İyi Günde Kötü Günde, Nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla’nın izlemeye doyamayacağınız sımsıcak hikayesini renkli bir anlatımla ekrana taşıyacak. Başrollerinde; Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’in yer aldığı İyi Günde Kötü Günde dizisinde Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, gibi usta isimleri aynı projede buluşturuyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda; Ali Yağcı, Deniz Işın ve Tugay Erdoğan gibi ünlü isimler de yer alıyor.
Yeni başlangıçlar, baş döndürücü bir aşk ve evliliğe giden hayaller ,
Peki tüm bu planlar kaderin beklenmedik hamlesi ile alt üst olursa? Leyla, Sarp ve Melisa’nın birbirine düğümlenen ilişkilerini izlerken kahkahalarınızı tutamayacak, sürpriz ve eğlence dolu bu sıcak hikayenin bağımlısı olacaksınız.
Elçin Sangu yeni dizisinden bir kareyi sosyal medya hesabından “İçimizde kelebekler uçuşarak başladık” notuyla paylaştı.
İyi Günde Kötü Günde Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

İyi Günde Kötü Günde dizisi izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Televizyon ekranlarının yeni soluklu dizisi İyi Günde Kötü Günde için hazırlıklara başlandı. Set ekibi ve oyuncu kadrosu, okuma provası için bir araya geldi.
Okuma provalarına başlanan dizinin yayın tarihi henüz belli olmadı fakat çekimlerin yakın bir tarihte başlatılması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir