İMAN CASABLANCA KİMDİR?

İman Casablanca kimdir? İman Casablanca oynadığı diziler ve sinema filmleri, kaç yaşında, nereli, biyografisi, Iman Casablanca resimleri, videoları, haberleri.

Baraj Dizisi Zahra Kimdir?

Baraj inşaatında çalışan aşçı Halil’in karısıdır. 20-25 yaşları arasında genç, güzel ve alımlı bir kadındır. Flörtleşmeyi sever. Barajdaki tüm erkeklerin göz hapsindedir. Bu durumu kocası Halil de fark etmekte ama Zahra kocasını parmağında oynatmaktadır. Evliliği formalite evliliğidir. Kocası Halil’e karşı bir aşk, bağlılık hissetmemektedir. Barajdan kurtulma hayalleri kurmaktadır. Bu hayallerine ulaşmak için ilk gördüğü anda beğendiği Tarık’ı kullanmak ister. Zamanla Tarık’a saplantılı bir aşk hissetmeye başlayacak ve Tarık, Nehir aşkı için ciddi bir tehlike oluşturacaktır.

İman Casablanca Resimleri

Iman Casablanca İnstagram

Iman Casablanca kimdir? Iman Casablanca nereli ve kaç yaşında?

Iman Casablanca, 1999 doğumludur. Best Model Of The World yarışmasında birincilik tacını takan Faslı model Iman Casablanca hakkında merak edilenler.

1999 yılında Fas’ta dünyaya geldi. Matematik mühendisi olan Iman Casablanca, Arapça, Fransızca, Türkçe ve Farsça olmak üzere toplam dört dil biliyor.

Beş kardeşi olan Iman Casablanca, Fransızca öğretmeni bir anne ve komiser bir babanın kızı. 2018 yılında “Best Model Of The World” yarışmasında birincilik tacını takmıştır.

Iman Casablanca boyu, 1.75 metre boyunda ve Iman Casablanca kilosu 50 kilodur.

Iman Casablanca’nın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Yasak Elma (Leyla) (TV Dizisi)

2020 – Baraj (Zahra) (TV Dizisi)

Baraj Dizisi Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir