İkimizin Yerine 22 Ağustos Perşembe 349. bölüm izle

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 349. bölümüyle 22 Ağustos Perşembe günü ekranlara gelecek. İkimizin yerine severler, şimdiden İkimizin Yerine 349. bölüm fragmanı ve özetini araştırmaya başladı. İkimizin Yerine 349. bölüm fragmanı ve özeti izle seçenekleriyle haberimizin detayında.

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 349. bölümüyle 22 Ağustos Perşembe günü yayınlanacak. İkimizin Yerine izleyicisi, büyük bir ilgi ve merakla İkimizin Yerine 349. bölümü ve 349. bölümde bizi nelerin beklediğini merak ediyor. İkimizin Yerine 349. bölüm fragmanı ve özeti de araştırılıyor. İkimizin Yerine 394. bölüme dair tüm detayları dizi tv gündemi detay haberinde topladık.

İkimizin Yerine 349. bölüm fragmanı ve detaylarına geçmeden önce, İkimizin Yerine dizisinin son bölümünde neler yaşandığına bakalım.

İkimizin Yerine Son Bölümde Neler olmuştu?

İkimizin Yerine dizisinin yayınlanan son bölümünde, Jagdish ve Ganga hastanedeyken Sumitra gelir ve Ganga’ya “Senin yüzünden Jagdish nişanı attı!” der. Jagdish ise “Ganga’yı mı suçluyorsun?” der. Ama Ganga, utancından oradan hemen uzaklaşır. Jagdish, Ganga’nın arkasından koşar ve onu yakalar. Ganga’yı geri döndürmeye çalışır ama Ganga “Burda durursam en çok sen acı çekeceksin, yalvarırım beni bırak gideyim.” der. O Sırada Sanchi gelir ve Jagdish’in Ganga’ya “Ben seni seviyorum!” dediğini duyar! Bu durum Anandi’yi de büyük bir ikilime sürükler! Anandi kendi ailesini mi yoksa Shiv’in ailesini mi seçecektir? Anandi, büyük bir ikilemle karşı karşıya!

İkimizin Yerine 349. Bölüm Fragmanı İzle 

İkimizin Yerine dizisi 349. bölümde Jagdish, kararını veriyor ve Sanchi yerine Ganga ile evlenmek istediğini ifade ediyor. Jagdish, ailesine Ganga’yı ikna evleneceğine ikna etmek için onu eve getiriyor. Sanchi, Jagdish’in bu yaptıklarından sonra oldukça üzgün ama “intikam” almayı istiyor!

Anandi ise, tüm bu yaşananların ardından kendi ailesiyle mi yoksa Shiv’in ailesiyle mi kötü olacak? Bu işe en çok Shiv üzülüyor olsa de Shiv’in annesi, Anandi’ye bir tercih yapması gerektiğini söylediğinde Anandi zor durumda kalıyor ve büyük bir üzüntüye uğruyor! 

İkimizin Yerine dizisi 349. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı fakat yayınlanır yayınlanmaz sizlerle bu sayfadan detayını paylaşacağız. İkimizin Yerine 349. bölümü 22 Ağustos Perşembe günü saat 16:10’da Kanal 7 ekranlarında olacak. iyi seyirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir