dizitvgundemi AH KALBİM HİNT DİZİSİ İZLE

Hint Dizisi: Ah Kalbim- Kumkum Bhagya İzle

Hint Dizisi: Ah Kalbim- Kumkum Bhagya

Şimdi size Hint dizilerinin çığır açmış çok güzel bir romantik dram eseri tanıtacağım. Bu eser 2014 yılında iki yönetmen Sharad Pandey ve Sameer Kulkarni tarafından Hindistan da çekilmeye başlanmış ve rekorlar kırmış bir dizi olan Ah Kalbim.Dizinin özgün adı ise Kumkum Bhagya. Hindistan’da bu dizi günlük yirmi dakika halinde devamı arkası yarın olarak devam ediyor. Kanal 7’nin en Ünlü Hint dizisi Ah Kalbim konusu, Jane Austen’in ünlü romanından esinlenilerek ortaya çıkarılmıştır aslında. Konusu ise şöyledir iki kız kardeşin yaşadığı umutları,aşklarıve hüsranları anlatıyor. Ah Kalbim- Kumkum Bhagya dizi konusu güzel olmayan çirkin ablanın ve bir okadar da güzel olan kardeşin yaşadıklarını konu alıyor.
Sevilen dizinin genel konusu ise şöyle bakalım, Sarla (Supriya Shukla) (Mrunal Thakur) ve Pragya (Sriti Jya) isminde iki kız annesidir. Iki kızı arasında küçük kızı Bülbül, aklı hep bir karış havada ablasına nazaran hayal aleminde yaşar. Ünlü Rockstar Abhi’nin de büyük hayranlarındandır.Neşesi ve güzelliği ile herkesin ilgisini çeker ve oldukça güzel giyinir.Onun bu özelliği ablasıyla evlenmesi düşünülen damat adaylarını da çok cezbeder. Bu nedenle ablasının evlilik ile ilgili olan planları Bülbül yüzünden devamlı bozulur. Pragya’ya gelelim o ise, Bülbül’ün aksine, becerikli, çalışkan,aklı başında, yardımsever ve çok iyi bir karaktere sahiptir. Okumayı seven ve bu konuda çok da başarılı olan Pragya kısa sürede Profesör olmuş ve en yakın arkadaşı Suresh ile üniversitede öğretmenlik yapmakta.

Ah Kalbim Dizisi Karakterleri

Ah kalbim dizisi karakterleri olan Kız kardeş Bülbül neşeli ve güzel olmasıyla dikkat çeker. Ünlü rockstar Abhi’nin büyük hayranıdır. Ah Kalbim konusu devam ediyor. Pragya evlenmek istediği zaman kız kardeşinin o güzelliği yüzünden sürekli evlilik olmadan bitiyor. Karşı tarafındaki evleneceği ailesi ve kendisi Bülbül’ü görür görmez kardeşi Pragya’yı gelin istemezler. Pragya yardımsever,zeki iyilik dolu ve okumayı seven biridir. Bu Üniversitede profesör olmuştur. Bülbül’ün hayran olduğu rockstar Abhi’nin değer verdiği kız kardeşi, aşık olduğu kişinin Bülbülle düğün esnasında kaçmış olmasına çok çok üzülür.

Abhi’de onu üzeni Pragya sanar. Aiiyla her zaman Pragya’dan çok nefret eder. Abisiyle evliliklerinin bitmesi için çok emek verir. Pragya ile intikam için evlenir.Yavaş yavaş birbirlerine aşık olunca durumlar oldukça karışır ve içinden çıkılmaz bir yola girer. İşte dizideki bütün asıl heyecanda burada başlar.Abhi ise annesiz babasız büyümüştür. Bu yüzden büyükannesine çok büyük derecede değer verir. Onun İçin para baya önemlidir. Para ile her şeyi satın alabileceğini düşünmekte. Ah Kalbim dizisi 339 bölümde finali olarak sonlanmıştır.

Ah Kalbim Dizisinin Oyuncuları

Dizinin yardımcı oyuncuları karakterlerini, Shikha Singh, Arjit Taneja, Zareena Roshan Khan, Nikhil Arya, Swati Anand, Anurag Sharma, Aditi Rathore,Roma Lavani, Bobby Khanna,Ankit Mohan,
canlandırır.Bu büyük bir aşk olan hint dizisinde çok iyi başrol oyuncuları vardır. Ah Kalbim oyuncuları, Başrol oyuncusu SrithJha,Pragya karakterini canlandırmaktadır. Bülbül’ü Mrunal Thakur eğlenceli ve sevimli kişiliğiyle canlandırır.Abhishek Prem Mehra yani rockstar Abhi’yi, Shabbir Ahluwalia canlandırır.
Yapım Yılı: 2014
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen:Sharad Pandey,Sameer Kulkarni
Yapımcı: Ekta Kapoor
Senaryo: Anil Nagpal
Oyuncular: Mrunal Thakur,Sriti Jha,Supriya Shukla, Daljeet Soundh, Shabbir Ahluwalia,Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke:Hindistan
Tür:Drama-Romantik

Hint Dizisi: Ah Kalbim- Kumkum Bhagya Fragmanını Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir