Hemen Döneriz seyret

Hemen Döneriz Filmi

Hemen Döneriz Filmi yakında vizyonda olacak, Hemen Döneriz fragmanı, Oyuncuları, Poster ve Afişi, İzleyici yorumları ile nerede çekildi, filmin konusu detayları gibi film hakkında tüm merak edilenlere deyineceğiz.

Hemen Döneriz Fragmanı izle

Hemen Döneriz izle

Hemen Döneriz Konusu

Hemen Döneriz detayları; Beyindeki kortizolün (stres hormonu) salgılanmasını önleyici etkisi olduğuna inandığı bir bitki üzerinde çalışmalar yapan Özkan, saksıda yetiştirdiği çiçeğin olduğunu fark ettiği bir sabah, tüm gün parti yapmak için en iyi arkadaşlarını toplamaya karar verir. Fakat başının belası karga saksıdaki çiçeği telef edince alternatif şeyler bulmak için Edirne’ye doğru yola çıkarlar. Bu yolculuk süresince ve sonrasında yaşananları komik bir dille anlatan Hemen Döneriz filmi 29 Kasım’da sinemalarda!

Hemen Döneriz Oyuncuları

Hemen Döneriz Filmi Oyuncuları

Hemen Döneriz oyuncu kadrosu içinde; Kadir Polatçı, Murat Genç, Burak Satıbol, Amir Zakaria, Gökhan Mumcu, Buse İskenderoğlu, Ayhan Taş, Esin Civangil, Kıvanç Baran Arslan yer almakta.

Hemen Döneriz Filmi Yönetmeni Haydar Işık
Hemen Döneriz Filminin Senaristi Aytuğ Topaloğlu ve Salim İnan
Hemen Döneriz Filmi Yapımcısı Gökhan Mumcu ve Haydar Işık

Hemen Döneriz Poster ve Afişleri

Hemen Döneriz Posteri

Hemen Döneriz Sinema Filmi

Çekimleri tamamlanan sinema filmi gala ve gösterim için gün sayıyor. Film ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Merak edilen film Kasım 28’de izleyici ile buluşuyor.

Hemen Döneriz Gişe ve İzleyici Sayısı

Hemen Döneriz kaç kişi izledi? Hemen döneriz film izleyici sayısı ile hasılatı ne kadar? Bu sorularınız için sitemizi takipte kalın. Hemen Döneriz sinema filmi vizyona girdikten sonra bu bilgiler güncellenecek.

Hemen Döneriz Sansürsüz izle

Hemen Döneriz sansürsüz olarak izlemek için sinemalara sizleri davet ediyoruz. Bir çok sinema filmi TV ekranlarında yayınlanmaya başladığında sansür uygulanmakta. Sizde Sansürsüz Sinema filmi izlemek için mutlaka sinema salonlarında izleyici olun. Hemen Döneriz internete ne zaman düşer? Filmleri sinemada izlemeye özen gösterin. Daha iyi filmlerin oluşa bilmesi için Hemen Döneriz sinema filmi izle ve sinemada destek ol.

Hemen Döneriz Vizyon Tarihi

Hemen Döneriz ne zaman vizyona girecek? Hemen Döneriz hangi tarihte sinemalarda olacak. İşte belirlenen sinema vizyon tarihi 28 Kasım 2019 tarihinde vizyonda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir