Gamonya Filmi

Gamonya: Hayaller Ülkesi

Gamonya filmi BKM yapımı Güldüy Güldüy Show ekibinin yer aldığı sinema filmi Gamonya Hayaller Ülkesi filmi hakkında tüm merak edilenler.

Gamonya Hayaller Ülkesi film konusu

Hayal kurmayı unutmuş bir çocuk olan Umut’un, talihsiz bir olay sonrası kendisini fantastik diyar Gamonya’da bulmasıyla gelişen olayları anlatıyor.

Umut, dedesi Ahmet ile yaşayan, hayal kurmayı unutmuş mutsuz bir çocuktur. Bir gün dedesinin başına talihsiz bir kaza gelir. Bu üzücü olay onu hiç bilmediği fantastik bir dünyanın insanlarıyla tanıştırır. Bu sihirli dünyanın adı Gamonya’dır ve buranın insanları, dünyanın umutsuz çocuklarına hayal üretmektedir. Bu fantastik dünyanınsa Umut’un yardımına ihtiyacı vardır. Umut birden hiç beklemediği bir şekilde kendini bu sihirli maceranın ortasında bulur. Gamonyalılarla birlikte tüm olumsuzluklara ve üzüntülere rağmen Umut yeniden hayal kurmayı öğrenebilecek midir?

Gamonya Hayaller Ülkesi Vizyon Tarihi

Gamonya Hayaller Ülkesi gösterim tarihi 10 Ocak 2020 olarak planlanmakta. Vizyon’da yeni yılda sinema salonlarında yer alacak film ailecek çocuklarınızla izleyebileceğiniz çocuk filmlerinden birisi.

Gamonya Hayaller Ülkesi Oyuncuları

Yönetmen: Tuğçe Soysop

Oyuncular: Berat Efe Parlar, Eda Döğer, Ahmet Rıfat Şungar, Ali Uyandıran, Burcu Altın, Dora Dalgıç, Zeynep Ilgın Çelik, Alperen Efe Esmer, Taha Sönmezışık

Senaryo: Murat Kepez, Cihan Deniz, Pelin Serin, Uğur Gövercin, Onur Ümit, Nagihan Cemcir, Dinar Kahveci

Gamonya Fragmanı izle

Gamonya Hayaller Ülkesi Fragmanı izle

Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibinden fantastik ve çok eğlenceli bir film!

Gamonya Hayaller Ülkesi Resimleri

Gamonya Hayaller Ülkesi Gişe Rakamları

Gamonya filmini kaç kişi izledi, Film vizyona girdikten sonra bu bilgiler güncellenecek. Gamonya Hayaller ülkesi hasılatı ve izleyici sayısıları güncel olarak vizyon tarihinden sonra yayınlanıcak.

Gamonya Hayaller Ülkesi izle

Gamonya Çocuklarınız ile izlemeniz gereken bir film. Çocuk filmleri ülkemizde son yıllarda yükselişte, çocuk filmleri konusunda başarılı çalışmalara imza atan BKM yeni filmi oldukça merakla bekleniyor. Sizlerde 10 Ocak 2020’de sinema salonlarında minik afacanlar ile sinemada izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir