Fırıncının Karısı Filmi

Fırıncının Karısı Filmi

Fırıncının Karısı filmi izlemek için sinema salonlarında 27 Eylül 2019 tarihinde vizyona girdi. Vizyon tarihinden bu güne ne kadar kişi izledi? İşte film hakkında detaylar.

Fırıncının Karısı Konusu ve Özeti

Naif bir kadın olan Ferdane’nin, kocası fırıncı Mustafa ile sıradan bir yaşamı vardır. Maskülen ve kıskanç bir adam olan Mustafa’nın davranışlarına alışan Ferdane, bir süre sonra beklemediği durumlarla karşı karşıya kalır. Kocasında büyük değişiklikler fark eden Ferdane, bunun geçici bir şey olduğunu düşünse de işler pek de onun düşlediği gibi değildir. Olduğunun tam aksi davranışlar sergileyen Mustafa’nın bu hali Ferdane’yi büyük bir merakın içine sürükler. Kocasındaki bu büyük değişimin nedenini öğrenmek isteyen Ferdane, Mustafa’yı takip etmeye karar verir. Kendisine yardım etmesi için kardeşi Ramazan’ı da yanına alan Ferdane, kocası Mustafa’nın peşine düşer. Tüm bu kargaşaya neden olan olayın açığa çıkmasıyla Mustafa, Ferdane ve Ramazan, kendilerini büyük bir maceranın içinde bulur.

Fırıncının Karısı Vizyon Tarihi

Murat Onbul’un yönettiği Fırıncının Karısı, kocası Mustafa’nın hâli ve karakterindeki değişimden sonra kocasını takip etmeye başlayan Ferdane’nin hikâyesini anlatan film 27 Eylül 2019’da vizyona girdi.

Fırıncının Karısı Fragmanı

Fırıncının Karısı izle

Fırıncının Karısı Yorumları

Fırıncının karısı filmi nasıl? Fırıncının karısı izleyici yorumları içerisinden bazı örnekleri listeledik.

  • Konu ilginç, oyunculuklar iyi; şamatası var. Daha iyi olabilirdi bazı açılar vs. Bence daha iyi bir fikriniz yoksa gidip izlenebilir.
  • Vasatın altında vasat bu kadar hayal kırıklığına uğrayacağımı düşünmüyordum maalesef çok kötü boşuna gidipte paranızı çöpe atmayın
  • şive komedisi yapmaya çalışılmış, ilk perdede uyuyup ikinci perdede çıktım. bir de üstüne büşra pekin ve alper kul’a şive asla oturmamıştı.
  • Kesinlikle tavsiye etmem çok amatörce yapılmış bir film 5 kişinin etrafında olan bir film, çok sıradan
  • Hayatımda bu kadar vasat bir türk filmi izlemedim. İzleyemedim de zaten ikinci yarıya kadar bir umut belki mantıklı bir sahneye denk geliriz, ya da kaliteli bir espriye rastlarız diye bekledik durduk. Alper Kul, sana yakışmadı. O kaliteli oyunculuk siciline bu film hiç uymadı. GİTMEYİN. Açın evde kanal 7 de ki hint dizilerini izleyin daha iyi 
  • Cok kotu Gülmek icin girdik ama olmadi Cok anlamsiz ve gereksiz bir film verdigim paraya acidim igrenc otesi birsey zaman israfi 1 yildiiz bile hakketmez gercekten cok kotu! Ilk defa yorum yapiyorjm gercekten Cok kotüydü ilk yariya kadar bile zor dayandik bitirmeden ciktik
  • Konu ilginç, oyunculuklar iyi; şamatası var. Daha iyi olabilirdi bazı açılar vs. Bence daha iyi bir fikriniz yoksa gidip izlenebilir.
  • Alper Kul’un oyunculuğu çok iyiydi. Filmin en komiği Korhan Herduran’dı. Ben kızımla izledim. Çok büyük beklentiniz olmasın. Eğlendik.
  • oyuncu kadrosu İYİ olabilir ancak yapmayın böyle şeyler lutfenn sonra acı çekiyoruz

Fırıncının Karısı Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu

Fırıncının Karısı Başrol Oyuncuları
Büşra Pekin
Alper Kul
Korhan Herduran
Ferdi Sancar
Seda Türkmen
Beyti Engin
Ayça Koptur

Fırıncının Karısı Poster ve Afişi

Fırıncının Karısı Afişi

Fırıncının Karısı Fotoğrafları ve Görselleri

Fırıncının Karısı Gişe Rakamları

Fırıncının karısı filmini kaç kişi izledi? Fırıncının karısı gişe hasılatı ne kadar yaptı? Fırıncının karısı toplam izleyici sayısı 5 haftalık vizyon süresinde 164.000 kişi tarafından izlendi. Toplamda 2.720.976,00 Türk lirası hasılat elde etti.

Fırıncının Karısı Sansürsüz izle

Sansürsüz ve sinema kalitesi için vizyondan film inmeden sinema salonlarında izleyebilirsiniz.

Sizde film hakkında görüş ve düşüncelerinizi bizlere yorum olarak iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir