Exatlon Youtuber Yarışması Ne Zaman Başlıyor

Exatlon Youtuber Yarışmacıları Kimler?

Exatlon Youtuber oldukca yakında Netflix benzer biçimde bir web platformunda seyircisi karşısında olacak. Bir oldukca ülke için Acun Medya olarak Dominik’te kurduğu exatlon parkurunda Exatlon yarışması çeken Acun Medya şimdi de Türkiye Exatlon Youtuber  yarışmasını çekecek. Türkiye’de oldukca tanınan Youtube fenomeni olan 18 yarışmacının yarışacağı Exatlon Youtuber yarışmasında iki de sunucu olacak.

Exatlon Youtuber yarışmasının ilk sunucusu Orkun Işıtmak olacak. Öteki sunucu ise gene oldukca sevilen Youtuber Oğuzhan Uğur olacak. Exatlon Youtuber Dominik’te çekilecek ve Exatlon yarışması için Dominikte 8 aylık emek verme sonunda 21 ayrı parkur oluşturuldu. Exatlon yarışmasında gece ve gündüz parkurları da olacak.

Exatlon Youtuber Konsepti ve Kuralları

Acun Medya ve ekibi malum Survivor’dan oldukca daha değişik bir konsept meydana getirecek ve bu konsept de enerjik gençler tüm performanslarını oyunlarda sergileyecekler; bununla beraber Exatlon Youtuber bir fizyolojik yarışmanın yanı sıra bir reality show da olacak.

18 yarışmacı ve sunucular bir evde duracak ve neredeyse biri bizi gözetliyor evi benzer biçimde evin her bölgesinde kamera olacak. 18 yarışmacı ve iki sunucu adeta dakika dakika izlenebilecek.

Exatlon Youtuber Ne Vakit Başlamış olacak?

Exatlon Youtuber yarışmasının 1 ay içinde başlaması planlanıyor; sadece şuanda Exatlon Youtuber yarışmasının gösterim haklarını kimin alacağı belli değil. Kati olarak bir tv kanalında yayınlanmayacak olan Exatlon Youtuber bir web platformunda yayınlanacak

Exatlon Youtuber Sunucuları

Oğuzhan Uğur

29 Ocak 1984 Ankara doğumlu olan Oğuzhan Uğur oldukca yönlü bir kişiliktir. Şlk olarak Müzisyen kimliği ile tanınan Oğuzhan uğur sonrasında film yönetmeni ve senarist olarak da kendini kanıtlama etmiştir. Oğuzhan Uğur son yollarda Youtuber olarak da Türkiye’de en oldukca tanınan ve en oldukca abonesi olan adlardan biri olmuştur.

Üniversite öğrenciliği esnasında Mustafa Şevki Doğan ve Osman Imtihan ile beraber emek verme fırsatı yakalayan Oğuzhan Uğur ufku geniş bir adamdır. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Oğuzhan Uğur Youtube da Budabi”, “Babala” ve “Onedio benzer biçimde kanalların sahibi ve içerik üreticisidir. İlk olarak Ağır abi adlı filmimizde senarist ve yönetmen olarak vazife alan Oğuzhan Uğur Şükür adlı bir albümde çıkarmıştır. Murat Dalkılıç ile Yenilgi adlı bir şarkıda düet yapmışlar ve oldukca beğenilmiştir.

Orkun Işıtmak

Orkun Işıtmak Ocak 1996’da İzmir doğumludur. 2010 yılından beri Youtube’da video çeken ve Türkiye’nin en oldukca tanınan Youtuber’larından olan Orkun Işıtmak 2018 senesinde İyi Oyun filmimizde de başrol de oynadı. İstanbul Üniversitesini mezunu olan Orkun Işıtmak Youtıube da 6 milyona yakın aboneye haizdir. 2018 de düzenlenen 45. Altın Kelebek Ödüllerinde en iyi Youtuber ödülünü aldı. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi mezunu olan Orkun Işıtmak Üniversite okumak için İstanbul’a geldi ve Youtube başladı. 23 yaşlarında olan Orkun Işıtmak Acun Ilıcalı’ya yakınlığı ile bilenir.

Exatlon Youtuber Yarışmacıları

Şuanda Acun Ilıcalı Exatlon Youtuber yarışmasında yarışacak 18 Youtuber’ı gizli saklı tutuyor. Acun Ilıcalı Exatlon Youtuber’a katılacak tüm yarışmacılar ile toplantı yapmış oldu ve Exatlon Youtuber yarışmacılarının enerjisine bayıldı.

Exatlon Youtuber’da Yer Alacağı Kabul edilen Yarışmacılar

 • Bilal Hancı
 • Fatih Yasin
 • Atakan Özyurt
 • Berkcan Güven
 • Alper Rende
 • Meryem Can
 • Murat Engin Ekin
 • Halil Söyletmez
 • Uras Benlioğlu
 • Duygu Köseoğlu
 • Ekin Soyak
 • Ruhi Çenet
 • Danla Bilic

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir