Exatlon Türkiye Youtuberlar Yarışıyor

Exatlon Türkiye Sunucusu Orkun Işıtmak Kimdir?

Exatlon Türkiye Sunucusu Orkun Işıtmak Kimdir, Ne Zaman Başlıyor? Exatlon Türkiye programı yakında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Exatlon Türkiye programı nasıl bit formatta olacak? Sunucusu kim olacak? Exatlon sunucusu Orkun Işıtmak kimdir? Orkun Işıtmak bilgileri işi nedir konumuza ilave edildi.

Exatlon Türkiye yarışması AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ, Meksika, Brezilya, Kolombiya ve Romanya gibi ülkelerde yayınlandı. Reytinglerde başarılı olan yarışma programını Acun Ilıcalı Türkiye’de çekmeye karar verdi. Exatlon yarışması Acun Medya Evrensel tarafından dünya çapında yayınlanan bir spor realite programı.

Exatlon Türkiye müsabakası Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Brezilya, Kolombiya ve Romanya gibi ülkelerde yayınlandı. Reytinglerde galibiyetli olan müsabaka programını Acun Ilıcalı tarafından ülkemize kazandırıldı.

Exatlon Türkiye Sunucusu Orkun Işıtmak Kimdir?

Orkun Işıtmak Kimdir?

Orkun Işıtmak 1996 seneninde doğdu. Orkun Işıtmak’ın ailesi İzmir’de yaşıyor. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversite’sini kazanıp İstanbul’a taşındı. Orkun Işıtmak’ın tanınmasını sağlayan çektiği videolar oldu. Orkun Işıtmak 2012 seneninden beri eğlence ve oyun muhtevalı videolar çekiyor. 2018 seneninde “İyi Oyun”filminde oynadı. 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi YouTuber/Instagrammer Ödülünün Sahibi Oldu. Gençliğinin ve yakışıklılığınında verdiği güç ile Orkun Işıtmak günden güne daha başarılı işler yapıyor. Orkun Işıtmak instagram hesabı

Exatlon Yarışması Formatı

Tv8 kanalında yayınlanan Gel Konuşalım programında konuşan Acun Ilıcalı Survivor’ın hemen peşinden Exatlon yarışmasının da Türkiye’de çekileceğini duyurdu. Exatlon yarışmasının ayrıntılarını şöyle anlattı.  Exatlon yarışmasında youtuberlar yarışacak. Efsane Youtuberların olacağı müsabaka da gençler bulunacağı için olağandışı ses getirecek bir proje olacak diye söyledi. Exatlon Türkiye yarışmasının TV8 ekranlarında değil de dijitalde yayınlanması bekleniyor. Dijital platformlarda yayınlanan Exatlon yarışması izlenecek mi, uzun müddetli devam edecek mi göreceğiz.

Exatlon Yarışması Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Exatlon Türkiye yarışması TV8 ekranlarında başlayacak demek isterdik ancak ne yazık ki istenen olmadı. Exatlon yarışması digital platformlarda muhtemelen youtube veyahut değişik bir internet kanalı sayesinde izleyici ile buluşacak. Exatlon Türkiye yarışmasının yayınlanması için resmi bir kanal ile anlaşma yapılması bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Exatlon Yarışması Ne Zaman Başlayacak?

Exatlon yarışması konusunda ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şu an için sunucusu izah etti. Yarışmacılarının youtuber olan Exatlon yarışmasında hangi youtuberlar yarışacak? Kimlere öneri gitti hangi yaırşmacılar önerisi kabul etti bilinmiyor. Günümüz gençleri youtuberları severek izliyor. Bu yüzdendir ki Acun Ilıcalı yarışmacı olarak onları seçti.

Exatlon Yarışması Yarışmacıları Kimler?

Exatlon Cup 2019 Turkey

Exatlon yarışmasının şu an için yalnızca sunucusu belli oldu. Orkun Işıtmak’ın sunacağı Exatlon Türkiye yarışmasında hangi youtuberlar yarışacak şimdi belli değil. Youtuberlar yarışmaya katılmaları halinde muhtemelen sizlere paylaştıkları videolar sayesinde öğrenirsiniz. Bu konumuzda da sizlere Exatlon yarışması konusunda bilgileri vermeye devam edeceğiz.

Exatlon cup 2019 türkiye

Exatlon Cup 2019 için seçilen Survivor yarışmacıları olarak Türkiye ‘yi temsil etmek üzere Dominik ‘te yarıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir