Erkenci Kuş 51.bölüm kıyafetleri – Sanem son bölümde ne giydi?

Erkenci Kuş Final Bölümü Kıyafetleri

Star Tv ekranlarının başarılı yapımlarından birisi olan Erkenci Kuş dizisi 51.bölümü ile 8 Ağustos 2019 Perşembe günü star Tv ekranlarında seyircisinin karşısına çıktı. Dizi ilk başladığı günden bu yana reyting rekorları kırarken Sanem’in ise giydiği kıyafetler oldukça merak edilmekte. Peki yeni bölümde hangi kıyafetler giyildi? Sanem son bölümde neler giydi? İşte detaylar haberimizin devamında yer alıyor…

Erkenci Kuş son bölümde neler oldu? Yeni bölümde neler olacak?

Sevilen dizi Erkenci Kuş 51.final bölümüyle izleyicisi karşısına çıktı. Dizinin sıkı takipçileri internetten ” Erkenci Kuş 51.final bölümünde neler oldu?” sorusuna yanıt aramaya başladı. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın, senaristliğini ise Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş’ın üstlendiği dizinin son bölümünde Can, Sanem’i geri dönmeye ikna edemese de, verdiği radikal karar ikisinin hayatını tümden değiştirir. Heyecan ve aşk dolu yapım Erkenci Kuş son bölümde yaşananlarıyla haberimizde yer alıyor.

Erkenci Kuş 51.bölüm kıyafetleri

Yeni bölümde giyilen kıyafetler seyirciler tarafından çok merak edilmekte. Sanem’in giydiği kıyafetler merak edilirken dizitvgundemi.com sizlerle kıyafetleri paylaşıyor.

Sanem’in giydiği elbisenin markası ZARA  fiyatı ise 299,90 TL
Sanem’in Erkenci Kuş dizisinde giydiği kargo pantolon Zara Fiyatı 170 TL
Ürün Kodu: 1608/228
Sanem’in giydiği gelinlik Züleyha Kuru
Sanem’in giydiği pantolon Nisse fiyatı 440 TL
Demet’in giydiği tişört markası Bershka fiyatı ise 59,95 TL

Diziyle alakalı istediğiniz kıyafetleri lütfen yorum bölümünden ulaştırın  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir