Düğüm Salonu Filmi Oyuncuları, Konusu ve Fragmanı

Düğüm Salonu Filmi Oyuncuları, Konusu ve Fragmanı

Düğüm Salonu, yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı, baş rollerini İrem Sak, Şahin Irmak, Emre Karayel ve Gonca Vuslateri’nin paylaştığı Türk romantik komedi filmlerinden biridir.
Geniş oyuncu kadrosu ve Özgün Senaryosu ile izleyenlere komedi dolu ve eğlenceli anlar vaad eden Düğüm Salonu Filmi oyuncuları ve konusu haberimizin içerisinde yer alıyor. Peki Düğüm Salonu nerede çekildi bunlara bakalım makalemizde.

Düğüm Salonu filmi çekimlerine ise 2018 yılında başlandı. Çekimler İzmir ilinin Buca ilçesinde gerçekleştirildi
Bu Film, 16 Mart 2020’de vizyona giren Türk filmlerinden biridir. BKM tarafından yaratılan bu filmin yönetmenliğini Hakan Algül üstleniyor iken, senaryosunu ise Şahin Irmak kaleme almıştır. Filmin yapımcılığını ise Necati Akpınar üstlenmekte. Dizinin başrollerinde İrem Sak,Şahin Irmak, Gonca Vuslateri ve Emre Karayel gibi isimler yer almakta. Yapım IMDb‘de 5,4’lük puana sahip oldu. Film ise 4 Eylül 2020 tarihi itibari ile Netflix Dizi ve film platformunda yayınlanmaya başladı. Toplam süresi 97 dakika olan bu film komedi kategorisinde yer almakta,netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

Kutsal Damacana, Entelköy Efeköy’e Karşı, Git Başımdan, Cok Film Hareketler Bunlar ve daha birsürü bu gibi yapımlardan tanıdığımız Şahin Irmak’ın ilk kez senarist koltuğunda oturduğu ve çektiği bu filmin yönetmenliğini Eyvah Eyvah,Deliha, Berlin Kaplanı gibi filmlere de imza atmış olan Hakan Algül üstleniyor. Filmin baş rollerinde Irmak’ın yanı sıra Martı,Ölümlü Dünya, Cici Babam gibi yapımlarda gördüğümüz İrem Sak, 1 Erkek 1 Kadın ile adını duyuran Emre Karayel ve Yalan Dünya,Küçük Sırlar gibi dizilerden hatırladığımız Gonca Vuslateri bulunuyor. Onur Buldu, Salih Kalyon,Bilge Şen, Ayşenil Şamlıoğlu,Hakan Alkın,Duygu Yetiş gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin müzikleri Ah Yalan Dünya,Rauf, Elveda Rumeli gibi yapımların da müziklerine imza atan kişi ise Ayşe Önderdir.

DÜĞÜM SALONU FİLMİNİN KONUSU


Düğüm Salonu”nda yan yana iki ayrı düğünde, “onlar ermiş muradına biz de çıkalım kerevetine” derken, olaylar düğüm düğüm gelişmekte ve kahkahaya eşlik etmekte. Sizinle aynı yer,aynı gün, aynı saatte eski sevgilinizin de yan salonda evlendiğini görürseniz ve karşılaşırsanız ne olur veya ne yaparsınız?Bence bir şey yapmasanız gerekli ama bu filmde ortalık karışıyor.İki düğün birbirine girer,ortalık kısa sürede karışır ve tüm sırlar ortaya çıkar.Düğün geceniz ise düğüm gecesine, düğün salonu “Düğüm Salonu”na dönüşmez mi sizce bence dönüşür..
Tamamen farklı hayatlar kurmanın eşiğine gelmiş iki eski sevgili, aynı binada farklı salonlarda başkalarıyla evlenmek üzeredir aslında. Olaylar elbette beklendiği gibi gitmeyecek;Seneler önce tanışıp aşık olmuş Hülya ve Serkan bir nikâh salonu önünde öpüşürler. Rastlantı eseri ikisi de aynı binada,aynı gün de farklı salonlarda başkalarıyla evlenmek üzerelerdir. Olaylar beklendiği gibi gitmeyecektir.

DÜĞÜM SALONU OYUNCULARI KİMLER?

İrem Sak – Hülya
Gonca Vuslateri – Buse
Şahin Irmak – Serkan
Emre Karayel – Tarık
Duygu Yetiş – Nermin
Onur Buldu – Oğuz
Gazanfer Ündüz – Kenan
Beyti Engin – Davut
Toprak Sağlam – Müjde
Güneş Hayat – Füsun
Murat Karasu – Yaşar
Salih Kalyon – Cemil
Bilge Şen – Züleyha
Nilgün Belgün – Muazzez
Hakan Akın – Levent
Ayşenil Şamlıoğlu – Nebahat
Hakan Bulut – Düğün Fotoğrafçısı
Evren Duyal – Ayten
Burcu Altın – Cansu
Doğancan Sarıkaya – Osman
Hayko Cepkin – Kendisi

 

Düğüm Salonu Filminin Fragmanını Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir