Çukur Yeni Sezon İzle

İstanbul’un en kötü ve belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları ise uyuşturucuya hiçbir şekilde asla izin vermemeleridir. Ancak bu mahalleye gözünü dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile olan mevcut düzen bozuluyor. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündükleri zaman ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka ve yeni bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve bununla birlikte yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Ailesini ve Çukur’u arkasında bırakarak yarınını düşünmediği yeni bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar yaralı,hesapsız ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya geleb bu genç çiftin hayatına Yamaç”ın ailesinin ve Çukur’un yeniden girmesi ile hiçbir şey artık onların hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Sena’nın geçmişi ve Yamaç’ın Çukur’daki geleceği birlikte ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?
Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini ise Sinan Öztürk’ün üstlendiği bu dizide son dönemin en iyi oyuncularından Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil, Nebil Sayın, Rıza Kocaoğlu Kubilay Aka ile usta oyuncular Perihan Savaş ve Ercan Kesal buluşuyor.Kısaca dizi hakkında bahsettik şimdi yeni sezon hakkında bilgi verelim;
Güçlü kadrosuyla beğeni toplayan dizi, 7 Eylül 2020 Pazartesi günü ekrana gelecek (4. sezon 1. bölümüyle) yani 94.bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.Söylenenlere göre, dizinin bu yeni sezonunda Selim Koçovalı’nın ölümüyle başlayacak ve oyuncu Öner Erkan projeden ayrılacak.
Sezonun son bölümünde ise Nejat İşler diziden ayrıldı ve bunun üzerine Barış Arduç projeye dahil olmuştu.Arık Böke Erdenet rolüyle Barış Arduç, yeni sezonda ana karakterlerden biri olurken, İrem Sak da Seren Erdenet karakteriyle oyuncu kadrosuna dahil oldu. Ayrıca tecrübeli oyuncu Mustafa Avkıran, yeni sezonda Çukur’da izleyeceğimiz isimlerden olan birisi.

Sezon Finalinde ne olduğuna bakalım;

Sezon yani 93.bölümde ağabeyleriyle sorunlarını birtürlü çözemeyen Yamaç bir çare bulmak için Vartolu’ya danışmak isteyecek ve danışacak Vartolu’dan aldığı fikirler ile eski bir dostundan yardım isteyecek , Selim ve Cumali’den istediği tepkiyi alamayacak. Sonunda Koçovalı kardeşler sorunlarını yine kendi yöntemleriyle kendileri çözmeye karar verirken hapishanede olan Vartolu olanlara asla müdahale edemeyecek. Gizli görüşmelerine devam eden Karaca ve Azer’in bir karar vermeleri gerekiyor. Akın ise Songül’e yaklaşmak için bir adım atmak istiyor ve bir adım atacak. Koçovalı kardeşler başka sorunlarını çözmeye çalışırken, yeni düşmanları Arık Böke Erdenet ile ilgili ulaşacakları yeni bilgi ise merak konusudur onu yeni sezonda öğreneceğiz.

Senaryosunu Gökhan Horzum ve Damla Serim’in kaleme aldığı ve Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği müziklerini ise Toygar Işıklı’nın yaptığı, yönetmenliğini ise Sinan Öztürk üstlendiği Çukur oyuncu kadrosunda; Perihan Savaş (Sultan Koçovalı), Aras Bulut Iynemli(Yamaç Koçovalı),Rıza Kocaoğlu (Aliço),Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu Salih Koçovalı) Cumali (Necip Memili), Berkay Ateş (Mahsun), Öner Erkan (Selim Koçovalı, İrem Sak (Seren Erdenet), Barış Arduç (Arık Böke Erdenet) Mustafa Avkıran (Cengiz Erdenet), Damla Sönmez (Efsun), Cihangir Ceyhan (Azer), Hazal Subaşı (Nehir), Kubilay Aka (Celasun), Burak Dakak (Akın), Hare Sürel (Damla), Salih Kalyon (Yavuz), İrem Altuğ (Ayşe), Boncuk Yılmaz (Saadet), Mustafa Kırantepe (Medet), Cem Uslu (Metin), Ece Yaşar (Karaca), Uğur Yıldıran (Kemal), Aytaç Uşun (Meke), Ece Yaşar (Karaca), Ahmet Melih Yılmaz (Timsah), Onur Yar (Cüneyt), Tankut Yıldız’ın (Zafer) yanı sıra Onur Saylak (Veli Cevher), Nebil Sayın (Muhittin), Kubilay Aka (Celasun), Tansu Biçer (Yücel), Ahmet Tansu Taşanlar (Nazım), Çetin Sarıkartal (Paşa), Kadir Çermik (Emmi), Mustafa Kırantepe (Medet), Zeynep Kumral (Nedret), Cem Uslu (Metin), Uğur Yıldıran (Kemal), Aytaç Uşun (Meke), Elif Doğan (Hale), İlayda Alişan (Akşın), Doruk Nalbantoğlu (İsa), Doğancan Sarıkaya (Acar), Mustafa Üstündağ (Kahraman), Selen Uçer (Ezgi), Ilgaz Kocatürk (Halil), Emel Dede (Dr. Aylin), Dilan Çiçek Deniz (Sena), Nejat İşler (Çağatay Erdenet) Ercan Kesal (İdris Koçovalı), Çukur dizisinde yeni sezonda eklenen oyuncular ve zaten olan oyuncular bunlardır.

Çukur dizisinin yeni sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir