Çukur 80 Bölüm izle

Çukur yeni bölüm fragmanı

Çukur 80. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu yoğun bir şekilde aratılmaya başladı. Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur 80 bölüm izle.

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 79. son bölümde neler oldu? Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolcak Köstendil, Öner Erkan ve Necip Memili’nin paylaştığı dizi Pazartesi akşamı izlenene diziler arasında ilk sırada yer alıyor. Son bölümde Yamaç’ın Vartolu’nun neden gitmek istediğini öğrenmeye çalıştığı sahnede Vartolu, Ziya’nın söylediklerini Yamaç’la paylaşıyor. Çukur yeni bölüm fragmanı ile ilgili detaylar haberimizde.

Çukur 80.Bölümde Neler Oluyor?

Çukur yeni bölüm fragmanı gelecek bölümde neler olacağını merak eden vatandaşlar tarafından aratılmaya başladı. Çukur yayınlanan son bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitlemeyi başardı. Reyting sıralamasında 1. sırada yer alan dizi Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi oluyor. Son bölümde Vartolu’nun hamlesiyle Koçovalı kardeşler yeniden bir araya gelecek. Çukur’a kardeşini almaya giren Azer karşısında beklemediği birini bulacak. Daha sonra ise Kemal’in başına gelecekler herkesi şoke edecek.

Çukur 80.Bölüm Fragmanı izle

ÇUKUR 80. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çukur yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandıktan hemen sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

ÇUKUR 79. BÖLÜM ÖZETİ

Yamaç’ı, Timsah’ın saldırısından kurtaran gizemli isim merak konusu olacak. Vartolu’nun hamlesiyle Koçovalı kardeşler yeniden bir araya gelecek. Çukur’a kardeşini almaya giren Azer karşısında beklemediği birini bulacak. Aliço’nun yardımıyla Çukurlu kadınları kurtarmaya giden Kemal ve Metin büyük bir tehlikeyle karşılaşacak. Kardeşine karşılık Çukur’dan Kemal’i alan Azer ve Koçovalıların karşılaşması merakla beklenecek. Koçovalı kadınlar mahallede olanları takip ederken Saadet’in alacağı sürpriz karar herkesi şaşırtacak. Babasının katilini bulmak için gitmeye kararlı olan Vartolu’yla Yamaç’ın yüzleşmesi duygusal anlar yaşatacak. Çukur’un en sevilen karakterlerinden birinin sürpriz bir şekilde Çukur’a veda edeceği bölüm nefesleri kesecek.

Çukur Sansürsüz 79.Bölüm izle

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir