Çukur 75.Bölüm

Show Tv ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Çukur yeni bölümden ilk görüntüler paylaşıldı. Çukur 75.Bölüm ile ekranlara gelecek. Çukur 75.Bölüm diğer bir deyişle Çukur 3.Sezon 8.Bölüm izle mek için Çukur aynı gün ve saatinde yayınlanacak.

Çukur 3. Sezon 8. Bölüm izle

Çukur 75.Bölüm izle

Çukur 75.Bölüm Fragmanı

Çukur Dizisi yeni bölüm tanıtımı yayınlanmaya başladı. Çukur 75.Bölüm ilk sahne yayınlandı. 3.Sezon Çukur 8.Bölüm ilk sahne izlemek için yukarıda yer alan video izleyebilirsiniz.

Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanıyor?

Çukur dizisinin yeni bölümü 11 Kasım Pazartesi akşamı SHOW TV’de!

Çukur Son Bölümde Neler Oldu?

Yamaç, kendini beklenmedik bir olayın içinde bulunca zor bir karar verecek ve Koçovalıların evine sürpriz bir misafir getirecek. Kardeşlerini kurtarmak için Karaca’yı kaçıran Azer ve Karaca’nın arasında yaşanacaklar heyecanla beklenecek. Yamaç’ın onu Çukur’dan kovmasıyla beklenmedik bir anda darbe yiyen Akın, Karaca’nın da kaçırılmasıyla iyice köşeye sıkışacak. Aliço, babasının baskısı altında çok zor günler geçirirken Yamaç ve Çukurlular Aliço’dan gelen gizemli şifrenin peşine düşecek ve Yavuz’un kurduğu tuzaklarla karşılaşacak. Cumali ise Dağhan ve Murtaza’yla yüzleşecek. Murtaza’nın Yamaç ve Cumali’yle karşı karşıya geldiği anlar tansiyonu yükseltecek.

Koçovalılar, herkesten güçlü olmak için çıktıkları yolda ilk adımlarını hep birlikte atacak ve geri dönülmez bir yola girecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir