Cinayet Süsü Filmi

Cinayet Süsü Filmi

Cinayet Süsü Filmi için artık geri sayım başladı. Özellikle komedi filmi bekleyenler için harika bir oyuncu ekibine sahip olan film yakında sinema salonlarında gösterimde olacak. İşte Cinayet Süsü Film hakkında merak ettikleriniz;

Cinayet Süsü Konusu

Cinayet süsü film konusu; Cinayet Büro amirliği tarafından ülkenin en sıra dışı ve çözülmeyi bekleyen cinayetini ortaya çıkarmak için kahkaha dolu macerayı anlatıyor.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri günün birinde hiç alışık olmadıkları bir cinayet olayıyla karşılaşırlar. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin’den oluşan ekip olaya el koyar. Ancak garip cinayetler birbiri ardına gelmektedir. Ekibin elinde ne bir kanıt, ne de bir emare vardır. Sinirler gerilmeye, amirler rahatsız olmaya başlar. Olaylar arttıkça medyanın ve halkın alakası de yoğunlaşmaktadır. Bu vaziyet Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı yaratır. Nihayetinde Emniyet Genel Müdürü, Amerika’dan gelen “suç uzmanı” Dizdar Koşu’yu da kılavuzluk etmesi için başkomiser Emin’in ekibine atar. Telaş, baskı ve çaresizlik altında ezilen Emin ve arkadaşları, Türkiye’nin gördüğü en garip seri cinayet zincirini, olabilecek en ters köşe metotlarla çözmeye çalışmaktadır. Nihayetinde tek bir sual kalmıştır: katil mi pes edecek, yoksa polisler mi?

Cinayet Süsü Oyuncuları

Yapımcılığını TAFF Pictures’ın üstlendiği, Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür’ün rol aldığı komedi filmi ‘Cinayet Süsü’ 25 Ekim’de sinemalarda! ‘Ölümlü Dünya’nın yaratıcı ekibi Ali Atay, Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit‘in senaryosunu yazdığı, yönetmen koltuğunda Ali Atay’ın oturduğu ‘Cinayet Süsü’, 25 Ekim’de vizyonda!

Cinayet Süsü Oyuncu Kadrosu

Ali Atay Yeni filmi Cinayet Süsü yakında vizyon sizlerle buluşuyor.

Binnur Kaya yeni filmi Cinayet Süsü Asuman Rolü ile karşımızda olacak.
Uğur Yücel yeni filmi Cinayet Süsü Emin Rolü ile karşımızda olacak.
Cengiz Bozkurt yeni filmi Cinayet Süsü Sahil Rolü ile karşımızda olacak.
Feyyaz Yiğit yeni filmi Cinayet Süsü Dizdar Koşu Rolü ile karşımızda olacak.
Mert Denizmen yeni filmi Cinayet Süsü Alaatin Rolü ile karşımızda olacak.

Cinayet Süsü Fragmanı izle

Cinayet Süsü Tanıtımı izle

Cinayet Süsü Vizyon Tarihi ve Ne Zaman

Cinayet Süsü ne zaman sinemalarda olacak? Cinayet Süsü vizyona geliş tarihi 25 Ekim 2019 olarak belirlendi. Gelecek hafta sinema salonlarında olacak film şimdiden merakla bekleniyor.

Cinayet Süsü Başrol Oyuncuları içerisinde yer alan usta isimler hayranları ile gelecek hafta buluşacak. Merak edilen filmi mutlaka izleyin.

Cinayet Süsü izle

Cinayet Süsü sansürsüz izle mek için sinema salonlarında yerinizi almalısınız. Bir çok filmde olduğu gibi sinema salonlarınsa sansürsüz olarak sinema filmlerini izleyebilirsiniz.

Cinayet Süsü Başrol Oyuncuları Kimler?

TV kanalları üzerinden yayınlanan sinema filmleri sansür uygulanmakta ve bir çok sinema izleyici bu durumdan rahatsızlık duymakta. İzlemek istedikleri filmleri küfürlü, argo, ve sansür uygulanmadan izlemek istemekte. İşte bunun için tek yol sinema salonlarından filmi takip etmek. Cinayet Süsü 2019 sansürsüz olarak 25 Ekim vizyon tarihinde sinemalarda olacak.

Cinayet Süsü Gişe Rakamları ve Hasılatı

Cinayet Süsü filmi gişe rakamları ne kadar? Film ne kadar hasılat yaptı ile ilgili bilgiler vizyon tarihi olan 25 Ekim’den sonra sitemizde güncel olarak eklenecektir. Sizlerde filmin ne kadar gişe yapacağını tahmin olarak yorumlardan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Cinayet süsü kaç kişi izledi?

Yayına girdiği ilk 2 hafta sonucu 427.770 seyirci ve 8.484.205,00 TL hasılat elde etmiştir. Güncel bilgiler geldikçe rakamlar yenilencek.

Cinayet Süsü Poster ve Afişleri

Cinayet Süsü Afişi ve posteri

Cinayet Süsü Videoları

Cinayet Süsü Tanıtım Videoları izle
Cinayet Süsü Video Tanıtımları izle
Cinayet Süsü kısa tanıtım videoları

Cinayet Süsü filmi nerede çekildi? Cinayet Süsü sinema filmi kamera arkası ve filmin tüm detayları hakkında detaylar geldikçe konu güncellenecek. Sizlerde film hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Cinayet Süsü Yorumları

Cinayet Süsü Film yorumları ile filmi izleyenlerin yorumları vizyon tarihinden sonra güncellenecektir. Şimdiden Fragman ve Kısa tanıtıcı videolar ile sizlerde sitemizden yorumlarınızı ulaştırabilirsiniz. Cinayet süsü filmi izleyici yorumları filmi nasıl bulduklarını bizlerle paylaşacak. Sizlerde düşüncelerinizi ve Cinayet Süsü film eleştirileri konusunda fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Cinayet Süsü – Ne İstiyorsun? (Çok Konuşulan Chat Sahnesi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir