Çatı Katı Aşk 8. Bölüm Fragmanı İzle

Çatı Katı Aşk dizisinde erik dalı rüzgarı esiyor!

Ancak bu eğlencenin sonu da yine tatsız bir sürprizle bitiyor.
Çatı Katı Aşk yeni bölümü ile Perşembe Akşamı 20.00’de Kanal D’de.
Ekranların çok sevilen romantik komedi dizisi Çatı Katı Aşk ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta Perşembe akşamları yeni bölümleriyle ekrana gelen dizinin son bölümünde artık Ayşen Ateş’le yaşayacakları ilişkinin önünde hiçbir engel kalmadığına emindir ancak Ayşen için işler çok daha karmaşık hale gelmiştir. Heyecanlı anların yaşandığı dizinin son bölümün ardından 8.bölüm fragmanı merak edildi. Peki Çatı Katı Aşk son bölümde neler oldu?Çatı Katı Aşk 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı? evet yayınlandı.
Kanal D’nin büyük bir ilgiyle takip edilen Çatı Katı Aşk dizisi yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Başrollerinde Ezgi Şenler’ ve Furkan Andıç’ınyer aldığı dizinin 7.bölümünde Demir’in itirafı sonrası Yasemin söylediği yalanların altında ezilmekte ve daha fazla bu oyuna devam ettirmek istememiştir. Romantik komedi türündeki dizinin sıkı takipçileri yayınlanan son bölüm ardından yeni bölüm fragman arayışına girişti hemen.Peki Çatı Katı Aşk dizisinin 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çatı Katı Aşk son bölümde neler oldu? İşte tüm detaylar makalemizde.
Yaşadıkları özel andan sonra ise Ayşen’in daha da fazla duygularını inkar edemeyeceğini düşünen Ateş ise artık Ayşen’le yaşayacakları ilişkinin önünde hiçbir engel kalmadığına emindir çünkü çok şey yaşadılar. Ateş’e aşık olduğunu kabul etmesine rağmen bildiği gerçekler yüzünden ateş ve ailesi arasında kalan Ayşen hayatının en zor kararını vermek üzeredir.
Diğer yandan Demir’in itirafı sonrası Yasemin söylediği yalanların altında ezilmekte ve daha fazla bu oyuna devam etmek istemediğinden dolayı ne yapacağını bilmiyor. Üstelik Ayşen ve Ateş’in yakınlaşması Yasemin’in Ateş’e olan güveninin tamamen sarsılmasına neden olur. Evsiz kalmamak için kabul ettiği bu oyunda artık tek başına kaldığını düşünen Yasemin’in imdadına ise Demir hemen yetişir.

Ayşen, evlilik kararını artık çoktan vermiştir.Evlenmek istiyordur. Fakat,Süheyla ve Demir kardeşler bu kararın altından çok başka şeyler aramaktadırlar. Ateş, kendisine inat olsun diye gidip Ömer’e evet dediğini düşünmektedir çünkü onu sevmediğini düşünüyor. Ateş’in tek amacı, Ayşen’i yolundan döndürmek ayrıca Ömer ile evlenmesini engellemektir,çünkü bunu istiyor Ayşen’in, sevmediği bir adamla evlenmesini engellemekten başka çaresi yoktur. 7. bölüm de ise neler oldu bakalım; Ayşen ve Ateş artık birbirlerine iyice yaklaşmışlardır.Çok zaman geçirmişlerdir. Ayşen, daha ilk kez bu duyguları tattığı için, henüz farkına varmamıştır. Ayşen, hissettiği duyguları artık saklamak istemiyor ve saklamayacaktır. Ateş’de, yaşananlar sonrası Ayşen’e karşı hissettiği bütün duyguları ortaya çıkaracaktır. Ayşen aşık olduğunu kabul ediyor fakat ailesi yüzünden bütün duygularını tekrar saklama gereği duyar.

Yalanlar Dolanlar derken,Demir’in itiraf cümleleri tüm bunların altında kalan Ayşen; artık oynadığı oyunu bitirmeye karar vermek istiyor bukadar olayın üstüne. Ayşen ve Ateş birbirlerine yaklaşmasından dolayı Yasemin tamamen paramparça olur. Yalnız kaldığını düşünürken ise yardımına Demir koşacaktır.
Oyuncu Kadrosu  ise şöyle;

Ezgi Şenler – Ayşen Yılmaz
Furkan Andıç – Ateş Avcı
Nilay Deniz – Yasemin Çetin
Yiğit Kirazcı – Demir Yılmaz
Renan Bilek – Celal Yılmaz
Tülay Günal – Perihan Yılmaz
Pelin Öztekin – Süheyla Durmaz
Bülent Seyran – Şuayip Durmaz
Bedia Ener – Saadet Yılmaz
Burak Tamdoğan – Filozof Emin
Ebru Aykaç – Gülriz Avcı

 

Çatı Katı Aşk 8. Bölüm Fragmanını Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir