Canevim 12. bölüm fragmanları, özeti ve fotoğrafları

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği dizinin senaristliğini Filiz Alpgezmen, Fiil Akın ve Murat Can Tura kaleme aldı.

Başrolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in paylaşmış olduğu CANEVİM’de Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor.

Canevim 12.bölümde neler olacağı merak mevzusu

İşte dizinin 12.bölümünden fragmanlar, özet bilgiler ve fotoğraflar:

12.bölüm 1. fragmanı:

“Ceylan’ın, Taylan’ın ortadan kaybolmasıyla ilgili soruları onu büyük bir ikilemde bırakır. Ömer’in teklifini kabul eden Feryal, itiraf kaydını Taylan’ın telefonundan Ceylan’a göndermek için fırsat kollamaktadır.

Ömer ise Feryal’den gelecek haberi beklerken, Hacı Anne’nin Kristina’yı da alarak evi terk ettiğini öğrenir. Ömer onlara ulaşmaya çalışırken, Hacı Anne testi yaptırmak için Hamza’dan yardım ister.

Kontrol günü yaklaşırken, Taylan’ın itirafı, içinden çıkılması zor vakaları tetikleyecek ve Ceylan ile Ömer arasındaki büyük yol ayrımını ortaya çıkaracaktır.

Taylan, geri dönüşü olmayacak şekilde Ceylan’a olan aşkı için her şeyi göze almıştır.

Elvan ise Günnur’un Sezgin’le ilgili sert çıkışından sonrasında atölyede kalmaya karar verir. Tüm aile Elvan’ı eve dönmeye ikna etmek için uğraşır. Müjgan Yener’le ayrılmış olsa da, Melis’in oyunları, yine kafasının karışmasına niçin olur.

CANEVİM’in 12. Kısmı, 26 Ağustos Pazartesi saat 20:00’de atv’de.

12.bölüm 2. fragmanı:

OYNAYANLAR- Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir