Biz Böyleyiz Filminin Fragmanı Oyuncuları ve Konusu

Biz Böyleyiz Filminin Fragmanı Oyuncuları ve Konusu

Biz Böyleyiz filmi Netflix dizi ve film platformunda internet izleyicisi ile buluşacak. 2020 yılı yapımı komedi türündeki bu filmin yönetmenliğini ise Caner Özyurtlu üstlendi. İşte Biz Böyleyiz filmi konusu ve oyuncuları hakkında tüm detaylara makalemizde biraz bakalım .Türkiye’nin dijital dizi ve film platformu Netlfix’te Biz Böyleyiz filmi yayınlanmakta. Bugün yayınlanan filmin başrollerinde Engin Öztürk,Berrak Tüzünataç Şebnem Bozoklu gibi baya ünlü isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Caner Özyurtlu’nun oturduğu Komedi ve Dram türündeki bu filmde yıllar sonra yeniden bir araya gelen bir arkadaş grubunun hikayesini konu ediniyor. Gerek konusu gerekse iddialı oyuncu kadrosu ile birlikte dikkat çeken bu filmin oyuncu kadrosuna ve konusuna dair çok merak edilenleri makalemizde sizler için derledik,topladık. Buna göre, Biz Böyleyiz filmi konusu nedir? Biz Böyleyiz oyuncuları kadrosunda kimler var?


Başrollerinde Engin Öztürk,Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu, Hümeyra ve Özge Özpirinççi’nin yer aldığı Netflix’in 2020 yapım filmlerinden bir tanesi olan Biz Böyleyiz filmi bugün yayınlandı. 10 Ocak 2020 tarihinde beyaz perdede yayınlanan film komedi ve dram türünde karşımıza çıkmakta. Hem konusu hem oyuncu kadrosuyla bütün dikkatleri üzerine çeken bu filmde gençlik ve çocukluk dönemlerini birlikte geçiren bir grup arkadaşın, yetişkinliğe geçmeleri ile birlikte farklı yönlere savrulmalarını izleyeceğiz.

BİZ BÖYLEYİZ FİLMİ KONUSU

Gençlik ve Çocukluk dönemleri bir arada geçmiş bir grup yazlık arkadaşları, ellerinde büyüdükleri Nezihe’nin rahatsızlandığı haberinin gelmesi ile İstanbul’dan İzmir’deki Nezihe’nin evine doğru yola çıkmakta. Yıllar sonra ise ilk kez birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda olan, birbirine zıt karakterlerle dolu bu ekibi, geçmiş hesaplaşmalar, sürpriz gelişmeler ve içine düşülen birbirinden komik olaylar beklemektedir.

Biz Böyleyiz filmi oyuncuları kimdir? şimdi ise bu soruyu cevaplandıracağız. Biz Böyleyiz filmi konusu merak konusu olmuştu. Netflix’te bugün yayınlanan Biz Böyleyiz filmi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam etmekte İşte filmin detayları makalemizde verdik.
Dram ve sevgi temalı bir film olan Biz Böyleyiz Netflix’te yayınlandıktan sonra Netflix’in en çok izlenen popüler yapımlar listesine girmeyi başaran filmler arasındadır.
10 Ocak 2020 tarihinde vizyona giren bu film Netflix kütüphanesine 12 Haziran günü girmiştir 2 saat 1 dakika uzunluğunda olan bu film izleyiciler tarafından da çok beğenilmiştir.
Çok güzel bir hikâyeye sahip olan Biz Böyleyiz filminin konusu kısaca, uzun zamandır birbirlerinden ayrı kalan ve birbirlerini çok seven arkadaş grubunun tekrardan bir araya gelmesini anlatmakta.

10 Ocak 2020 tarihinde sinemalarda yayınlanan dram komedi türündeki film artık Netflix platformunda Türkiye’de izleyici karşısına çıkıyor.Bu platform üzerinden izleyebilirsiniz..

Filmin;
Yönetmeni Caner Özyurtlu
Yazar Caner Özyurtlu
Hikâye Berrak Tüzünataç ve Melikşah Altuntaş
Oyuncuları;
Berrak Tüzünataç
Engin Öztürk
Şebnem Bozoklu
Özge Özpirinçci
Meriç Aral
Boran Kuzum
Hümeyra

Yapım şirketi Avşar Film
Dağıtıcı CJ Entertainment
Cinsi Sinema filmi
Türü Komedi
Yapım yılı 2019
Çıkış tarih(ler)i10 Ocak 2020
Ülke Türkiye
Dil Türkçe

BİZ BÖYLEYİZ FİLMİ OYUNCULARI VE ROLLERI;

Berrak Tüzünataç – Emre
Engin Öztürk – Gökçe
Şebnem Bozoklu – Dolunay
Meriç Aral – Beril
Boran Kuzum – Emrah
Özge Özpirinçci – Efsun
Hümeyra – Nezihe

ve Senaryo ise: Berrak Tüzünataç ve Melikşah Altuntaş

Biz Böyleyiz Filminin Fragmanını Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir