Benim Adım Melek 7.Bölüm seyret

Benim Adım Melek 7.Bölüm

Benim Adım Melek 7. Bölüm izle mek için 6 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Benim Adım Melek Dizisi yeni bölümü 6 kasım da yayınlanacak.

Benim Adım Melek Hangi Kanalda?

Benim Adım Melek hangi kanalda yayınlanıyor? Benim Adım Melek hangi günler yayınlanıyor? Benim Adım Melek hangi saate yayınlanıyor? Sorularınız için TRT 1 ekranlarında Çarşamba günleri saat 20.00’da yeni bölümleri yayınlanmakta.

Benim Adım Melek Son Bölümde Neler Oldu?

Alpay, sonunda istediğini elde eder. Küçük Seyitali’yle Almanya’ya gitmek için havaalanındadır. Defne, istemeden de olsa babasının oyununa alet olur ve şüpheleri üzerine çeker. Almanya’da kendisini bekleyen sürprizi öğrenen Alpay’ın yeni planı ne olacak? Seyitali, yaşanan bunca olaydan sonra Melek’e babalığını yapacak mı? Geçmişte yaşamaya devam eden Mithat, yine kime, neden düşman kesilecek? Defne, avlunun ortasında perişan halde herkese suçsuz olduğunu anlatmaya çalışırken Kadriye’nin çığlığıyla arada kalan Melek, Kadriye’ye mi yardım edecek yoksa kızı Defneye mi?

Benim Adım Melek 7.Bölüm izle

Benim Adım Melek 7.Bölüm Fragmanı izle

Benim Adım Melek 7.Bölüm Fragman

Benim Adım Melek Dizisi Fragman ve Tanıtımları resmi hesaplarında paylaşıldığıda sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dizi TRT 1 ekranları ve resmi youtube hesapları üzerinden diğer bölümleri dahil izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir