Bayi Toplantısı Film izle

Bayi Toplantısı Filmi

Bayi toplantısı izle mek için sinema salonlarında ne zaman yerimi almamız gerekiyor? Bayi toplantısı filmi hakkında tüm merak edilen sorulara cevap bulacağınız bir konu hazırladık. Bayi toplantısı film detayları burada!

İbrahim Büyükak yeni filmi olarak yakında vizyonda olacak BKM yapımı Bayi Toplantısı sinema filmi hakkında tüm merak edilen detaylar.

Bayi Toplantısı Oyuncuları

Bayi toplantısı oyuncu kadrosu içerisinde tanıdık yüzler ve yetenekli isimler bir arayada izleyeceğiz. İşte bayi toplantısı filmi oyuncuları;

İbrahim Büyükak‘ın kaleme aldığı ve başrollerini Onur Buldu ve Doğu Demirkol başrollerini paylaştığı filmde bir birinden yetenekli BKM oyuncuları yer almakta.

Büşra Pekin, Safa Sarı, Müfit Kayacan, Hakan Salınmış, Gamze Karaduman, Deniz Hamzaoğlu filmde yer alan diğer oyuncular.

Bayi Toplantısı Fragmanı izle

Bayi Toplantısı izle

Bayi Toplantısı Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Bayi toplantısı vizyon tarihi netleşmedi, ancak Ocak ayında vizyonda olacağı söyleniyor. Resmi açıklama geldiğinde bayi toplantısı sinema filmi vizyon tarihi duyuracağız.

Bayi Toplantısı Konusu ve Hikayesi

Bayi toplantısı hikayesi; Beyaz eşya işiyle uğraşan üç esnafın, gittikleri üç günlük bayi toplantısı sırasında kendilerini türlü olaylar içerisinde bulmalarını anlatıyor.

Bayi Toplantısı Gişe rakamları ve Hasılatı

Bayi toplantısı vizyona girdiği zaman gişe rakamları ve hasılatı hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Bayi Toplantısı izleyici yorumları

Sinema filmi fragmanı ve film hakkında detaylı yorumları sizlere aktaracağız, film hakkında düşüncelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

One thought on “Bayi Toplantısı Filmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir