Aynen Aynen Dizisi Oyuncuları

Aynen Aynen Dizisi Oyuncuları

Aynen Aynen Dizisi Oyuncuları Rolleri Konusu Bilgileri içeren güncel bir konu hazırladık. BluTV Dizileri arasında yerini alan Aynen Aynen Dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Aynen Aynen Kadrosu ve tüm detayları inceleyeceğiz.

Aynen Aynen Dizisi Oyuncuları Rolleri Konusu Bilgileri… Aynen Aynen dizisi BluTV digital yayınları arasında yeni Aynen Aynen dizisinide ekledi. Aynen Aynen dizisinde tanıdığımız oyuncuları izlediğimiz roller ve pozisyonlar sizin beğeninize kalmış. Aynen Aynen dizisinde ki Nilperi Şahinkaya’nın ve Uraz Kaygılaroğlu’nun rolü önceden hiç bir dizi de izlemediğiniz cinsten!

Aynen Aynen 1.Bölüm

Aynen Aynen dizisi oyuncularını bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşacağız. Aynen Aynen dizisinde 2 oyuncu bulunuyor. Muhtemelen de diğer oyuncuların yüzleri görünmeyecek. Yalnızca vücut olarak bulunacakları dizi de kafalarını gizleyecekler. Aynen Aynen dizisinde kadın erkek ilişkileri biraz saçma ve bel altı şekilde anlatılacak. Bu vaziyette zati dizinin televizyonda yayınlanması beklenmezdi! Aynen Aynen Hangi kanalda yayınlanıyor? BluTV Dizileri arasında yer alan dizi platform üzerinden izleyebilirsiniz. İnternet Dizileri olarak adlandırılan dizi türlerinden birisi.

Aynen Aynen Dizisi Oyuncuları

Aynen Aynen Oyuncuları

Aynen Aynen dizisinde 2 oyuncu bulunuyor. Aynen Aynen dizisi başrolleri Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya üstleniyor. Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu bu vakte kadar hangi dizilerde rol aldı? Uraz Kaygılaroğlu hangi dizi de rol aldı önceden böyle bir projede izledik mi? Nilperi Şahinkaya’da aynı şekilde önceden dizilerde rol aldı ve hangi rollerdeydi? Bilgileri konumuzun devamında.

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

Uraz Kaygılaroğlu Aynen Aynen Dizisi

Uraz Kaygılaroğlu kimdir? Uraz Kaygılaroğlu 1987 Balıkesir doğumlu. Uraz Kaygılaroğlu İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur. İlk sefer 2008 seneninde oyunculuğa adım atan Uraz Kaygılaroğlu Milyonda Bir ve Es Es dizisinde rol aldı. 2009 Canını Sevdiğimin İstanbul’u, Mezuniyet dizilerinde rol aldı.

Uraz Kaygılaroğlu Dizileri;

2011 seneninde Pis Yedili dizisinde rol aldı. Bu dizide tanındı ancak bu dizi de kilolu bir talebeydi. Sonradan kilo verdi ve yakışıklılığı ile tüm dizilerin aranan oyuncusu oldu.  Harem isimli dizide de Kadınsı ağa rolünü canlandırmıştı bu rolü ile oyunculuğunun üstüne çıktı. Daha önceki Hikâye dizisinde de rol aldı. Bu arada sunuculukta yapan Uraz Kaygılaroğlu Tam Vakiti isimli bilgi yarışmasının sunuculuğunu yaptı ardındanda Takip isimli bilgi yarışmasını sundu. Uraz Kaygılaroğlu instagram hesabını izlemek isterseniz tıklayın.

Yedi Güzel Adam dizisinde Adaletli Erdem Bayazıt rolünü canlandırdı ve sonrasında Trt1 de tanınmış olan Baba Candır dizisinde oynadı.  Son olarakta Klavye Delikanlıları dizisinde oynadı. Suçsuz Değiliz ve Ege’nin Hamsisi dizisinde rol aldı. Uraz Kaygılaroğlu çok başarılı bir oyuncu ancak hiç bir vakit Aynen Aynen dizisinde rolü gibi çok mübalağa bir rol de oynamadı.Efendiliği ile gördüğümüz Uraz Kaygılaroğlu’nu bu sefer farklı bir rolde göreceğiz. Kendisine başarılar dileriz.

Nilperi Şahinkaya Kimdir?

Nilperi Şahinkaya Aynen Aynen Dizisi

Nilperi Şahinkaya 1988 seneninde Senegal’in başkenti Dakra’da doğdu. Zira babası diplomattı. Anne ve babası ayrılınca da annesi ile birlikte Türkiye’ye geldi. Eğitimine Paris’te başlayan Nilperi Şahinkaya Türkiye’ye dönünce de Ankara Bilkent Üniversitesi’nde eğitim aldı. İlk oyunculuk deneyimi Deniz Yıldızı dizisi oldu. Deniz Yıldızı’ndan sonra onu ünlü eden dizi Öyle Bir Geçer Vakitki oldu.

Nilperi Şahinkaya Dizileri;

Sonrasında Kayıp dizisinde oynadı. Kiraz Mevsimi dizisindeki rolü ile de çok beğenildi. Nolur Ayrılalım, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Yaşamayanlar dizilerinde rol aldı. 2018 seneninde son olarak Yaşamayanlar dizilerinde rol aldı. Şimdi de rol alacağı Aynen Aynen youtube dizisi çok değişik bir kategoride bulunuyor. Oyuncu rolünü hakkıyla oynuyor gibi görünüyor. Kendisine başarılar dileriz. Oyuncu Nilperi Şahinkaya instagram hesabını izlemek isteyenler tıklayabilir.

Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu birlikte oynadıkları sinema filmi Cem Yılmaz’ın yeni projesi Karakomik filmler oyuncu kadrosunda yerlerini aldılar.

Aynen Aynen Dizisi Konusu;

Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde bulunduğu Aynen Aynen dizisi internet üzerine youtube kanalında yayınlanıyor. Youtube sayfasında ve diğer web sitelerinde bip olmadığı için her türlü küfürü bel altı cinsellik içeren sözleri duyuyorsunuz! Sansürsüz yayınlanacak olan Aynen Aynen dizisinde biplenmeyen ifadeler şaşkınlık yarattı.

Aynen Aynen Konusu Nedir?

Daha önce iki oyuncuyu da izlemediğimiz bir rol de oldukları için ve çok fazla cinsellik içeren ifade olduğu için kimi seyirciler hoşnut olurken bazıları da bu diziyi izlemeyerek reaksiyonunu gösterecektir. Aynen Aynen dizisi daha ilk fragmanı ile şaşkınlık yarattı. Daha sonraki bölümlerde nelerle karşılaşacağız bakalım.

Aynen Aynen dizisi sizlere 1 Kadın 1 Erkek dizisini anımsattı mı?

1 Kadın 1 Erkek ve Aynen Aynen Dizisi

Aynen Aynen dizisi daha önce yayınlanan 1 Kadın 1 Erkek dizisini anımsadıyor. Zira 1 Kadın 1 Erkek dizisi de iki oyuncudan oluşuyordu. Diğer oyuncuların yüzleri görünmüyordu. Ve o dizide de espriler yoğunlukta olsa da cinsellik kadın erkek ilişkisi ön tasarıdaydı. Aynen Aynen dizisi 1 Kadın 1 Erkek dizisinin bir tık üzerine çıkıyor ve Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın hudutları zorladığı bir yapım geliyor. İzleyeceklere şimdiden iyi seyirler.

Aynen Aynen dizisini yorumlarınızı yazınız.

Aynen Aynen 9.Bölüm Fragmanı izle

3 thoughts on “Aynen Aynen Dizisi Oyuncuları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir