Dizi HaberleriDizi Haberleri

Atiye 2. Sezon

Atiye dizisi 2.sezon ne zaman başlıyor? Atiye 2.Sezon fragman yayınlandı mı? Atiye disizi Netflix Türkiye yapımı olarak ikinci Türk dizisi olarak yayında. Atiye 1.sezon 8 bölüm den oluşan sezon ile Netflix’te yayınlanmakta. Dünya geneline izlenen Atiye Dizisi 2.sezonu merak konusu.

Atiye Dizisi Oyuncu Kadrosu

Atiye oyuncuları arasında Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi değerli oyuncular yer almakta. Atiye Netflix Türkiye ve Micheal Azzolino ile Onur Güvenatam yapımcılığında hazırlanmakta. Atiye Dizi senaristi Nuran Evren Şit tarafından yazılmakta.

ATİYE HANGİ KİTAPTAN UYARLAMA?

Atiye Kitap Uyarlaması

Şengül Boybaş tarafından kaleme alınan Dünyanın Uyanışı adlı kitaptan esinlenerek hazırlanan dizi, genç ressam Atiye (Beren Saat)’nin sürükleyici ve mistik hikâyesini konu alıyor.

ATİYE KONUSU NEDİR? 

Atiye Dizisi Konusu Nedir?

Atiye dizi konusu İstanbul’da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye’nin hayatını konu alıyor. Atiye’nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır. Üstüne üstlük, ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe’de yapılan bir keşif nedeniyle değişmek üzeredir. Erhan adındaki bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.

ATİYE 2. SEZON TARİHİ BELLİ Mİ? 

Atiye’nin 2. sezon tarihi henüz açıklanmadı ve fragmanı yayınlanmadı. Atiye yeni sezon tarihi belli olur olmaz haberimizin içerisine eklenecektir. 

ATİYE DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ?

2019 yılının mart ayında çekimlerine başlanan dizinin, İstanbul, Göbeklitepe, Nemrut dağı gibi farklı rotalarda çekimleri gerçekleştirildi. 

Atiye 2.Sezon Fragman

Atiye Fragmanı izle
Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Atiye Dizisi bence vasat bir dizi olarak yayınlanmış. Oyuncuların popülerliği üzerinden ilgi çeken bir dizi olarak görüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı