Aslıhan Karalar

Aslıhan Karalar kimdir?

Aslıhan Karalar kim yeni dizisi, boyu, kilosu, yaşı, doğum tarihi, dizileri, filmleri, fotoğrafları gibi kişisel bilgileri yanı sıra asıl yeni oynadığı dizi ile karakterini inceleyeceğiz. ATV ekranlarının son bombası Kuruluş Osman ekranlara gelmek için gün sayıyor. Heyecanla beklenen dizinin karakterleri ve oyuncuları belli olmaya başladı. Kuruluş Osman’ın mühim karakterlerinden olan Malhun Hatun‘u kim canlandıracak? Diriliş Osman dizisinin ekibine katılan Aslıhan Karalar hangi karakteri canlandıracak? İşte Kuruluş Osman’ın Malhun Hatun’u kısaca AS kimdir?

Aslıhan Karalar Kimdir? Nereli? Özetlemek gerekirse Biyografisi

2017 senesinde Kıbrıs Girne’de düzenlenmiş olan Best Model of Turkey yarışmasını kazanan Aslıhan Karalar aslen Ankara’lıdır.

Aslıhan Karalar 11 Aralık 2017 senesinde Fransa Paris’te Best Model Of The World’de Türkiye’yi temsil edecektir.

Kitap okumayı oldukça sever ve oldukça iyi derecede İngilizce, Fransızca bilmektedir. Spor ve Sanat ve ile de yakından ilgilenmektedir.

Anası ve babası ODTÜ mezunudur. Elektrik ve elektronik mühendisleridir. Ankara Bilkent Internasyonal Labaratuvar Lisesi mezundur. Yaşantısını İngiltere’de sürdürmekte ve başkent Londra’da Kings College’de İşletme öğrenim görmektedir.

Doğum Tarihi: 1999 (20 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.78
Kilo: 50
Meslek: Manken/Model Oyuncu
Doğum yeri: Ankara

Aslıhan Karalar Fotoğrafları

Kuruluş Osman Malhun Hatun kimdir?

Malhun Hatun, Anadolu Selçuklu Devleti’nin Veziri Ömer Abdülaziz Bey’in kızıdır. Osman Gazi’nin ilk eşidir. Malhun Hatun ile Osman Gazi 1280 yılında evlenmiştir. Osman Gazi’nin siyasi bir bağlantı kurduğu bu evliliğinden Orhan Gazi doğmuştur. Osman Gazi, Malhun Hatun ile 9 yıl kadar evli kaldıktan sonra Rabi Bala ile evlenmiştir.

Kuruluş Osmanlı Dizisi Oyuncularından Malhun Hatun Karakterini Aslıhan Karalar canlandıracak. Dizi oldukça merakla beklenmekte.

Kuruluş Osman Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman Oyuncuları ve Tüm Kadro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir