dizitvgundemi AŞK 101 DİZİSİ İZLE3

AŞK 101 Konusu Oyuncuları ve Fragmanı

AŞK 101 Konusu Oyuncuları ve Fragmanı

Aşk 101 dizisinin oyuncuları ve konusu uzun süredir merak edilmeye devam ediyor. Fragmanı çıktığı günden beri Aşk 101 dizisinin oyuncu kadrosunda kimlerin olduğu çok soruluyordu. Aşk 101 dizisi oyuncuları, Aşk 101 konusu, Aşk 101 fragmanı, Aşk 101 dizisi nasıl acaba güzel mi için en muntazam derlemeyi sizler için hazırlamış bulunmaktayız.

Netflix üzerinde yayınlanacak yeni Türk dizisi olan Aşk 101 konusu, Aşk 101 oyuncuları, Aşk 101 ne zaman yayınlanacak. Aşk 101 dizisi fragman aramaları çok gündemde olmaya başladığından ve en çok sorulan sorular arasında olduğundan bu makaleyi hazırladık. Ünlü Türk dizisi daha çıkmadan çok bü yükyankı uyandırdı. Yapılan açıklamalara göre ise dizinin 24 Nisan’da Netflix’te başlayacağı söylendi. Oyuncu kadrosunda başarılı ve genç oyuncuların yanında popüler oyuncular da yer almakta. Aşk 101 dizisinde Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda bir sürü plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin olduğu belirtilmekte. Dizi 1. sezonunda 8 bölüm olarak çıktı ve Netflix platformunda yayınlanmaya başladı.

AŞK 101 DİZİSİNİN KONUSU;

1990’lar Türkiyesi’nde, dışlanmış bir grup genç ve onlarla kalmak için sebebi olsun diye sevgili öğretmenlerini birine aşık etmek için el ele verirler. Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi öğrenciyi odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına almakta. 1998 yılında geçecek olan dizide gençler, öğretmenlerini okula yeni katılan basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlayacaklar ve bu yolculukta beraberken çok güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini kendiliğinden olabileceğini fark ederler.

Dizinin yönetmen koltuğuna ise Ahmet Katıksız’ın oturduğu, senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı Aşk 101 dizisinin baş rolünde Kubilay Aka Mert Pınar Deniz Yazıcıoğlu Alina Boz Selahattin Paşalıİpek Filiz Yazıcı Kaan Urgancıoğlu Müfit Kayacan Bade İşçil ve Tuba Ünsal yer almaktadır.

Netflix’in yeni Türk dizisi Aşk 101, son günlerde en çok konuşulan konuların başında gelmekte. Aşk 101 dizisinin 8 bölümlük ilk sezonu 24 Nisan’da Netflix’te gösterime girmeye başlamıştı. Konusu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine çeken dizi, kısa süre içerisinde Netflix’te en çok izlenenler arasına girmeyi başardı.

Aşk 101 dizisinin toplam 8 bölümden oluşmuş olan ilk sezonu 24 Nisan’dan itibaren Netflix’te yayınlanmaya başladı. Netflix Dizi Ve Film platformundan izlemeye başlayabilirsiniz.

Aşk 101 dizisini izlemek için öncelikli olarak Netflix’e girmeniz ve belli bir ücret karşılığında abone olmanız gerekmektedir. Netflix’e abone olduktan sonra Netflix’in resmi sitesinden ya da uygulamasını indirerek uygulamasından mobil olarak da izleyebilirsiniz.

Nerede çekildiği de merak edilen sorular içerisindeydi ona bakalım;
Dizi çekimleri İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan Maçka – Akif Tunçel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşmiştir.

dizitvgundemi AŞK 101 DİZİSİ İZLE2
dizitvgundemi AŞK 101 DİZİSİ İZLE2

Oyuncu Kadrosu;

Pınar Deniz – Burcu

Kubilay Aka – Kerem

Alina Boz – Eda

Mert Yazıcıoğlu – Sinan

Selahattin Paşalı – Osman

İpek Filiz Yazıcı – Bade İşçil – Işık

Müfit Kayacan – Necdet

Kaan Urgancıoğlu – Kemal

Aşk 101 Dizisinin Fragmanını Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

 

Düşünceleriniz ve Sorularınızı  iletişim bölümünden ya da yorumlar iletebilirsiniz.

İlgili Kategori: Dizi Fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir